Diagnostyka to

Ponad 2500 rodzajów testów

Najnowsze technologie laboratoryjne

Ponad 7000 zatrudnionych specjalistów

Ponad 170 laboratoriów na trenie całej Polski

Wiedza i wieloletnie doświadczenie

Kim jesteśmy

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług laboratoryjnych od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w najkrótszym możliwym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami podmiotów ochrony zdrowia.
Poznaj nas lepiej

Biuro prasowe

Biuro prasowe to część serwisu dedykowana dziennikarzom i przedstawicielom mediów. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami dotyczącymi DIAGNOSTYKI, materiałami dla mediów oraz przyznanymi DIAGNOSTYCE referencjami i certyfikatami.
Dowiedz się wiecej

Asystent pielęgniarki

Serwis Asystent Pielęgniarki jest przeznaczony dla Pielęgniarek, Położnych, Pielęgniarzy, Techników i innych osób, które zainteresowane są tematyką pobierania materiału do badań laboratoryjnych i jakości w fazie przedlaboratoryjnej, a które pracują w placówkach medycznych będących klientami sieci DIAGNOSTYKA
Sprawdż szczegóły

Kariera

Obecnie DIAGNOSTYKA zatrudnia największą liczbę specjalistów z dziedziny medycznej diagnostyki laboratoryjnej w Polsce. DIAGNOSTYKA to także zespół menadżerów, programistów, informatyków, serwisantów, logistyków i innych osób pracujących w centrali, których doświadczenie pozwala sprawnie funkcjonować laboratoriom.
Sprawdż szczegóły

Referencje i Certyfikaty

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bezpośrednio na Twoją skrzynkę będą trafiać informacje dotyczące usług i nowości w ofercie badań, nt. akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia oraz nowo otwieranych placówek w Twojej okolicy.

Newsletter