19 lipca 2021

Igrzyska Tokio 2020: DIAGNOSTYKA wyłącznym wykonawcą badań w kierunku SARS-CoV-2

POWRÓT

Z dumą i radością informujemy, że w drodze po kolejne sukcesy Polską Reprezentację Olimpijską wspierają laboratoria medyczne DIAGNOSTYKA, wyłączny wykonawca badań z zakresu diagnostyki SARS-CoV-2 dla naszych sportowców. Pomimo trudności organizacyjnych, wynikających z trwającej pandemii SARS-CoV-2, Igrzyska XXXII Olimpiady Tokio 2020, na które z niecierpliwością czeka cały świat, wystartują 23 lipca 2021 roku.

Badaniami ma być objętych kilkaset osób z kadry olimpijskiej. Testy met. RT-PCR, wykrywające obecność SARS-CoV-2, będą wykonywane w specjalnie dedykowanych do tego celu placówkach na terenie całej Polski.

DIAGNOSTYKA realizuje usługi pobrania i realizacji badań na podstawie zlecenia otrzymanego od Polskiego Komitetu Olimpijskiego, opiekuna Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Placówki sieci znajdują się na liście podmiotów uprawnionych przez Ministerstwo Zdrowia do wykonywania badań na obecność wirusa SARS-CoV-2. Wyniki badań prezentowane są według wymogów rządu japońskiego na nowoczesnej platformie oraz indywidualnym internetowym koncie pacjenta.

Trzymajmy kciuki za zdrowie i sukcesy naszej reprezentacji!

Referencje i certyfikaty

Wieloletnie doświadczenie DIAGNOSTYKI cieszy się dużym uznaniem. Zobacz, kto docenił nasze działania.

Referencje i certyfikaty

Materiały do pobrania

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dokumentującymi działalność firmy DIAGNOSTYKA.

Materiały do pobrania