29 listopada 2019

Prezes, Jakub Swadźba wyróżniony Nagrodą Specjalną w Konkursie EY Przedsiębiorca Roku 2019

POWRÓT

 

Jakub Swadźba, Prezes Zarządu laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA otrzymał Nagrodę Specjalną w 17. Edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku 2019. Wyniki ogłoszono podczas Gali Finałowej Konkursu w Warszawie.

Konkurs EY Przedsiębiorca Roku od 17 lat pokazuje, jak wygląda polska przedsiębiorczość widziana przez pryzmat ludzi, którzy ją tworzą. Wyróżniają się determinacją, pasją, skutecznością, odwagą w kreowaniu i działaniu. Nie boją się wychodzić poza utarte schematy i podążają za szybko zmieniającymi się potrzebami klientów. Niezależnie od tego, czy są na początkowych etapach swojej drogi, czy to już doświadczeni przedsiębiorcy – wszyscy w wyzwaniach rynkowych zobaczyli szansę i potrafili przekuć je w sukces swój, swoich firm i pracowników – mówił Jacek Kędzior, Partner Zarządzający EY Polska

Jury Konkursu oceniało kandydatów w kilku kategoriach: produkcja i usługi, nowe technologie i innowacyjność oraz nowy biznes. Przy ocenie kandydata brano pod uwagę takie cechy, jak przedsiębiorczość, wyniki finansowe, innowacje i technologie, strategię, ale i relacje ze współpracownikami oraz działalność międzynarodowa.

Gratulujemy wszystkim finalistom a przede wszystkim tegorocznemu zdobywcy statuetki EY Przedsiębiorca Roku i cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli promować polską przedsiębiorczość na arenie międzynarodowej pośród przedstawicieli 60 największych gospodarek świata obecnych na dorocznym finale konkursu EY Entrepreneur Of The Year, który odbędzie się w czerwcu w Monte Carlo.

Relacja z Finałowej Gali Konkursu, wywiady z finalistami oraz zdjęcia znajdują się na stronie www.przedsiębiorcaroku.pl

 

 

Referencje i certyfikaty

Wieloletnie doświadczenie DIAGNOSTYKI cieszy się dużym uznaniem. Zobacz, kto docenił nasze działania.

Referencje i certyfikaty

Materiały do pobrania

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dokumentującymi działalność firmy DIAGNOSTYKA.

Materiały do pobrania