O nas

DIAGNOSTYKA ...więcej niż wynik!

Diagnostyka to

Ponad 2500 rodzajów testów

Najnowsze technologie laboratoryjne

Ponad 7000 zatrudnionych specjalistów

Ponad 170 laboratoriów na trenie całej Polski

Wiedza i wieloletnie doświadczenie

Kim jesteśmy?

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Nasza historia

DIAGNOSTYKA powstała w Krakowie w 1998 roku. W ciągu kilkunastu lat stała się liderem w branży, także pod względem jakości oraz wdrażanych rozwiązań technologicznych, informatycznych i zarządczych.

Przypieczętowaniem dynamicznego rozwoju są otwarcia kolejnych, łącznie już ponad 200 laboratoriów sieci na terenie całego kraju. Rocznie DIAGNOSTYKA wykonuje ponad 100 mln badań dla około 16 mln pacjentów.

Co robimy?

Poza standardowymi badaniami, firma stawia na rozwój i popularyzację metod wysoko zaawansowanych.

DIAGNOSTYKA, jako pierwsza sieć laboratoryjna w kraju, uruchomiła własną pracownię badań biologii molekularnej, a od kilku lat rozwija unikalną ofertę diagnostyki autoimmunologicznej, przyczyniając się do zwiększania dostępu Polaków do osiągnięć nowoczesnej medycyny.

Nasze wartości

  • Usługi analityczne najwyższej jakości
  • Wysokiej klasy specjaliści
  • Rzetelność i terminowość
  • Dobro i satysfakcja klientów
  • Pełna transparentność
  • Jasne procedury
  • Działalność prospołeczna

Nasza wizja

Dzięki rygorystycznym kontrolom jakości i otwartości na innowację, bezustannie podwyższamy poziom oferowanych usług.

Dzielimy się wiedzą o medycznej diagnostyce laboratoryjnej. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat działalności firmy oraz uczestnictwa w organizowanych przez nas spotkaniach.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bezpośrednio na Twoją skrzynkę będą trafiać informacje dotyczące usług i nowości w ofercie badań, nt. akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia oraz nowo otwieranych placówek w Twojej okolicy.

Newsletter