O nas

DIAGNOSTYKA ...więcej niż wynik!

Diagnostyka to

Ponad 2500 rodzajów testów

Najnowsze technologie laboratoryjne

Ponad 7000 zatrudnionych specjalistów

Ponad 170 laboratoriów na trenie całej Polski

Wiedza i wieloletnie doświadczenie

Kim jesteśmy?

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Nasza historia

DIAGNOSTYKA powstała w Krakowie w 1998 roku. W ciągu kilkunastu lat stała się liderem w branży, także pod względem jakości oraz wdrażanych rozwiązań technologicznych, informatycznych i zarządczych.

Przypieczętowaniem dynamicznego rozwoju było otwarcie w 2014 roku najwięszego w Polsce, centralnego laboratorium sieci. Rocznie DIAGNOSTYKA wykonuje rocznie 100 mln badań dla ponad 16 mln Pacjentów.

Co robimy?

Poza standardowymi badaniami, firma stawia na rozwój i popularyzację metod wysoko zaawansowanych.

DIAGNOSTYKA, jako pierwsza sieć laboratoryjna w kraju, uruchomiła własną pracownię badań biologii molekularnej, a od kilku lat rozwija unikalną ofertę diagnostyki autoimmunologicznej, przyczyniając się do zwiększania dostępu Polaków do osiągnięć nowoczesnej medycyny.

Nasze wartości

  • Usługi analityczne najwyższej jakości
  • Wysokiej klasy specjaliści
  • Rzetelność i terminowość
  • Dobro i satysfakcja klientów
  • Pełna transparentność
  • Jasne procedury
  • Działalność prospołeczna

Nasza wizja

Dzięki rygorystycznym kontrolom jakości i otwartości na innowację, bezustannie podwyższamy poziom oferowanych usług.

Dzielimy się wiedzą o medycznej diagnostyce laboratoryjnej. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na temat działalności firmy oraz uczestnictwa w organizowanych przez nas spotkaniach.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bezpośrednio na Twoją skrzynkę będą trafiać informacje dotyczące usług i nowości w ofercie badań, nt. akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia oraz nowo otwieranych placówek w Twojej okolicy.

Newsletter
Dzień dobry!

Jak mogę Ci pomóc?