Partnerzy i media – korporacja

Współpraca, oferty, media, praca

Centrala

 • Telefon: (12) 295 01 00

  Fax: (12) 295 01 08

 • Diagnostyka S.A.

  ul.Prof. Michała Życzkowskiego 16

  31-864 Kraków

 • Informacje ogólne

 • NIP: 675- 126-50-09

 • REGON: 356-366-975

 • Krajowy Rejestr Sądowy Sąd Rejonowy dla Kraków-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr rejestru przedsiębiorców KRS 0000918455.

 • Formularz kontaktowy - media, partnerzy, praca

  Uprzejmie informujemy, iż w ramach zgłoszeń przesłanych przez formularz kontaktowy, czas oczekiwania na odpowiedź wynosi do 3 dni roboczych.

  W przypadku spraw wymagających otrzymania niezwłocznej odpowiedzi, bardzo prosimy o kontakt z Infolinią Centralną lub Infoliniami Regionalnymi:

  https://diag.pl/pacjent/kontakt/informacja-telefoniczna-dla-pacjentow/

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Przejdź do naszego biura prasowego