19 maja 2020

Prezes Jakub Swadźba laureatem Nagrody Polskiej Rady Biznesu!

POWRÓT

W sobotę, 16 maja poznaliśmy wyniki 9. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Z dumą i radością informujemy, że laureatem Nagrody PRB w kategorii WIZJA I INNOWACJE pod patronatem Zarządu Polskiej Rady Biznesu został prof. Jakub Swadźba – Współzałożyciel i Prezes Zarządu ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA.

 

Finał konkursu odbył się 16 maja br. ale ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, Polska Rada Biznesu zmuszona była odwołać uroczystą Galę Konkursu, odbywającą się co roku w warszawskim Ufficio Primo, i zdecydowała się przenieść wręczenie nagród do studia telewizyjnego.

Nagroda PRB pod patronatem Zarządu Polskiej Rady Biznesu w kategorii „Wizja i innowacje” trafiła do prof. Jakuba Swadźby. Laureat jest Współzałożycielem i Prezesem Zarządu firmy Diagnostyka Sp. z.o.o., największej sieci laboratoriów medycznych w Polsce. Od ponad 25 lat aktywnie rozwija rynek usług diagnostycznych, koncentrując się na nowoczesnych technologiach i innowacjach, w tym w genetyce i histopatologii.

Nagroda PRB im. Jana Kulczyka w kategorii „Sukces” trafiła do Adama Górala, założyciela i prezesa firmy Asseco Poland S.A. To największa polska spółka informatyczna, specjalizująca się w produkcji oprogramowania komputerowego. Góral od 1991 roku rozwijał przedsiębiorstwo COMP Rzeszów, które po wprowadzeniu na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie jako Asseco Poland rozpoczęło ekspansję międzynarodową.

Nagrodę PRB im. Andrzeja Czerneckiego w kategorii „Działalność społeczna” otrzymała Irena Dawid-Olczyk. Laureatka jest współzałożycielką i prezeską Fundacji Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu La Strada. Jest pomysłodawczynią i długoletnią koordynatorką Krajowego Centrum Interwencyjno-Konsultacyjnego dla Ofiar Handlu Ludźmi. Od przeszło 25 lat jest zaangażowana we wspieranie ofiar handlu ludźmi, pracy przymusowej oraz komercyjnego wykorzystania seksualnego.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Referencje i certyfikaty

Wieloletnie doświadczenie DIAGNOSTYKI cieszy się dużym uznaniem. Zobacz, kto docenił nasze działania.

Referencje i certyfikaty

Materiały do pobrania

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dokumentującymi działalność firmy DIAGNOSTYKA.

Materiały do pobrania