WIĘCEJ NIŻ WYNIK

Ogólnopolskie Kampanie Profilaktyczne

Wraz ze skalą działania znaczenie rośnie odpowiedzialności za zdrowie pacjentów. Dlatego DIAGNOSTYKA od lat, obok rozwoju technologii oraz usprawniania procesów obsługi pacjenta, stawia na edukację w obszarze profilaktyki oraz promocji zdrowego stylu życia.

Dowiedz się więcej

Regionalne akcje profilaktyczne

W ciągu ostatnich kilkunastu lat akcje propagujące profilaktykę oraz zdrowy styl życia, w które zaangażowana była DIAGNOSTYKA, pozwoliły wyznaczyć standard, który obowiązuje obecnie w branży medycznej. Organizując nasze akcje regionalne, staramy się uwzględniać przede wszystkim specyfikę i potrzeby lokalnych społeczności. Informacje o aktualnie prowadzonych akcjach regionalnych znajdziesz w najbliższym punkcie pobrań.

Wydawnictwa

Zapraszamy do zapoznania się z wydawnictwami dla pacjentów i pracowników DIAGNOSTYKI

Dowiedz się więcej

Odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa

Zgodnie ze swoją misją, DIAGNOSTYKA, zamierza „...być najczęściej wybieraną siecią laboratoriów medycznych w Polsce. Pracujemy nad tym poprzez wykonywanie najwyższej jakości badań, najlepszą obsługę klienta oraz działania edukacyjne i prospołeczne”

Dowiedz się więcej

Jakość, technologia, edukacja

W branży medycznej szczególnie widoczny jest związek pomiędzy jakością usług a zaufaniem klientów. Dlatego, DIAGNOSTYKA wdrożyła złożony system zarządzania jakością obejmujący wszystkie etapy procesu analitycznego.

Dowiedz się więcej
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, a bezpośrednio na Twoją skrzynkę będą trafiać informacje dotyczące usług i nowości w ofercie badań, nt. akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia oraz nowo otwieranych placówek w Twojej okolicy.

Newsletter