15 listopada 2021

Wyniki badań z DIAGNOSTYKI dostępne w aplikacji mobilnej MojeZdrowie24

POWRÓT

Od teraz pacjenci DIAGNOSTYKI mogą wygodnie przechowywać i archiwizować wyniki swoich badań w aplikacji mobilnej MojeZdrowie24. Jest to możliwe dzięki współpracy sieci laboratoriów z twórcą aplikacji, Comarch Healthcare.

Aplikacja mobilna i dedykowany portal pozwalają na przechowywanie dokumentacji medycznej (wyników badań, kart informacyjnych, wypisów, e-recept, etc.) online. Pacjenci mogą od teraz korzystać z aplikacji, aby odebrać wyniki badań z dowolnego Punktu Pobrań należącego do sieci DIAGNOSTYKA.

Nawiązanie współpracy z Comarch Healthcare jest dla nas ważnym etapem w procesie rozwoju cyfrowego DIAGNOSTYKI. Wykorzystując wzajemne doświadczenia liderów rynku w zakresie swoich specjalizacji, wspólnie możemy rozszerzać nowoczesną ofertę opieki zdrowotnej. Wierzymy, że kompleksowe rozwiązania oferowane w ramach aplikacji MojeZdrowie24 staną się wkrótce nowym standardem w obszarze świadczenia usług medycznych wspieranych nowoczesną technologią, a nawiązana współpraca przybliży nas do tego celu – powiedział Piotr Sitkowski, Dyrektor Pionu IT sieci DIAGNOSTYKA

Aplikacja MojeZdrowie24 umożliwia również dostęp do interpretacji wyników oraz dopuszczalnych norm dla badanych parametrów. Monitoruje oraz zapisuje pomiary takie jak ciśnienie tętnicze, puls, glikemia, temperatura, waga i wiele innych. Obecnie trwają prace nad funkcją umawiania e-wizyt oraz wizyt stacjonarnych.

 

Aplikacja jest darmowa i możliwa do pobrania dla użytkowników systemów iOS oraz Android. Więcej informacji.

 

Comarch Healthcare to spółka należąca do Grupy Comarch. Dostarcza szeroką gamę rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej, w tym systemy informatyczne w placówkach medycznych. Comarch Healthcare jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań Zdalnej Opieki Medycznej, wykorzystujących własne oprogramowanie, sprzęt i infrastrukturę medyczną.

Referencje i certyfikaty

Wieloletnie doświadczenie DIAGNOSTYKI cieszy się dużym uznaniem. Zobacz, kto docenił nasze działania.

Referencje i certyfikaty

Materiały do pobrania

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dokumentującymi działalność firmy DIAGNOSTYKA.

Materiały do pobrania