1 października 2020

Znamy już wyniki 10. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie!

POWRÓT

Znamy już wyniki 10. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie! Gala Finałowa odbyła się 28 września w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie.


Laureatem 10. edycji Rankingu #50Kreatywnych został prof. Jakub Swadźba – Założyciel i Prezes sieci Laboratoriów Medycznych Diagnostyka. Nagrodę w jego imieniu odebrał syn, Dominik Swadzba.


O ostatecznym zestawieniu laureatów 10. edycji zadecydowała Kapituła, której skład można poznać na stronie brief.pl. Jej członkowie w pierwszym etapie głosowania oceniali zgłoszenia online, a następnie podczas obrad, które odbyły się w formule hybrydowej, głosowali nad kolejnością wyróżnionych osób i ich projektów.


Członkowie Kapituły oceniali projekty nie tylko pod względem kreatywności samego pomysłu czy innowacyjności produktu, ale także sposób realizacji, oryginalność promocji, odnalezienie niszy rynkowej, a także umiejętność skalowania i dostosowania się do niespodziewanych zmian w otoczeniu biznesowym.Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!Referencje i certyfikaty

Wieloletnie doświadczenie DIAGNOSTYKI cieszy się dużym uznaniem. Zobacz, kto docenił nasze działania.

Referencje i certyfikaty

Materiały do pobrania

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dokumentującymi działalność firmy DIAGNOSTYKA.

Materiały do pobrania