19 stycznia 2022

Środy z flebotomią – II spotkanie

POWRÓT

Ministerstwo Zdrowia pracuje nad projektem uzupełnienia różnic programowych i zyskanie nowych kompetencji, m.in. właśnie w zakresie flebotomii.

Aby umożliwić dostęp do jakościowych materiałów odpowiednio wcześnie, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych, Fundacja OpiekunMedyczny.com.pl i Forum Medycyny Prywatnej przy Pracodawcach RP wraz z partnerami przygotowały cykl spotkań online, w trakcie których wybitni specjaliści z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, jak również przedstawiciele wiodących laboratoriów w Polsce i największych producentów sprzętu medycznego, zapoznają Państwa z najważniejszymi pojęciami.

 

  • Kolejne spotkanie z cyklu “Środy z flebotomią” odbędzie się dzisiaj, tj. 19 stycznia, o godz. 18:00, a poprowadzi je Danuta Kozłowska – diagnosta laboratoryjny, Dyrektor ds. Medycznych w DIAGNOSTYCE.

 

  • Oprócz wykładu, uczestnicy spotkania zapoznają się z systemem zamkniętym do pobierania krwi VACUETTE firmy Greiner Bio-One, który przedstawi Paweł Hebda, Specjalista ds. Szkoleń, przedstawiciel firmy Eclipse – polskiego dystrybutora rozwiązań preanalitycznych firmy GBO.

 

Każdy z uczestników bezpłatnego spotkania otrzyma 7-dniowy dostęp do nagrania webinaru. Rejestracja dostępna na platformie Clickmeeting.