Akcja edukacyjno-profilaktyczna Wiosenna Moc Zdrowia

Zakończenie akcji

Akcja edukacyjno-profilaktyczna „Wiosenna Moc Zdrowia” zakończyła się. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych akcjach profilaktycznych. Sprawdź pakiety badań w obniżonych cenach w e-Sklepie Diagnostyki.

Sprawdź

Pakiety badań z Akcji

W ramach akcji oferujemy następujące zestawy badań:

  • e-Pakiet Wiosenna Moc Zdrowia
  • e-Pakiet Fit&Active Minimum
  • e-Pakiet Fit&Active Medium
  • e-Pakiet Fit&Active Maksimum
Sprawdź

Jak kupić pakiety badań online?

  1. Przejdź do e-Sklepu.
  2. Wybierz interesujący Cię pakiet.
  3. Zarejestruj się lub zapłać bez zakładania konta.
  4. Odbierz maila z potwierdzeniem zamówienia i Voucherem.
  5. W ciągu 90 dni udaj się z Voucherem do wybranego Punktu Pobrań Diagnostyki.
  6. Sprawdź wyniki online.
Sprawdź

Jak zadbać o zdrowie na wiosnę?

Początek wiosny to idealny moment na zadbanie o zdrowie i dobrą kondycję. Po zimowym zastoju powoli zaczynamy się ruszać, zdrowiej odżywiać i aktywniej korzystać z życia. Warto więc wykorzystać ten czas także na wiosenne porządki w naszym organizmie i wykonać badania z e-Pakietu Wiosenna Moc Zdrowia.

Sprawdź

Jak ocenić stan kondycji fizycznej?

Każdy ustawia indywidualne cele odnośnie treningów. Niektórzy dążą tylko do zrzucenia zbędnych kilogramów, a inni stale dbają o swoją kondycję fizyczną. Dla obu tych grup proponujemy badania laboratoryjne w ramach pakietów z kategorii Fit&Active, dzięki którym można lepiej poznać swój organizm oraz ocenić stan zdrowia i sprawność metabolizmu.

Sprawdź

DIAGNOSTYKA od lat stawia na edukację w obszarze profilaktyki oraz promocji zdrowego stylu życia. Wraz rozwojem przedsiębiorstwa rośnie znaczenie naszej odpowiedzialności za zdrowie pacjentów. Od początku swojej działalności jesteśmy aktywnym organizatorem, partnerem oraz uczestnikiem kampanii oraz akcji edukacyjnych dotyczących tej tematyki.

Akcja profilaktyczna Wiosenna Moc Zdrowia była już 15. ogólnopolską kampanią edukacyjno -profilaktyczną organizowaną przez DIAGNOSTYKĘ. Informacje o wcześniejszych edycjach organizowanych od 2014 roku znajdziesz poniżej.

Gdzie wykonasz badania?

Badania z pakietów w ramach akcji profilaktycznej "Zdrowie pod lupą w dobie pandemii" wykonywane są w punktach pobrań Diagnostyki realizujących e-commerce. Adresy znajdziesz w katalogu placówek po zaznaczeniu checkboxa "realizuje e-commerce".
Sprawdź

Sprawdź ofertę e-Sklepu Diagnostyki

Misją e-Sklepu DIAGNOSTYKI jest przede wszystkim promocja profilaktyki. W e-Sklepie znajdziesz przedewszytkim pakiety z badaniami profilaktycznymi. Do oferty z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną wprowadziliśmy także badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2.
Sprawdź