6 kwietnia 2021

Akcja profilaktyczna z okazji Światowego Dnia Zdrowia

POWRÓT

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, który został ustanowiony  w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia. Każdego roku jego motyw przewodni poświęcony jest innej tematyce, związanej z problemami w obszarze zdrowia (m.in. zdrowia psychicznego czy nadciśnienia tętniczego).

W tak szczególnym Dniu przygotowaliśmy specjalną akcję profilaktyczną, podczas której wszystkie gotowe e-Pakiety badań są dostępne w obniżonych cenach.

Jak wziąć udział w akcji?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie Diagnostyki i potrwa tylko jeden dzień (rozpocznie i zakończy się 7 kwietnia). Aby wziąć udział w akcji należy skorzystać z kodu: ZDROWIE2021, który o 10% obniża ceny wszystkich e-pakietów badań, dostępnych na stronie: https://diag.pl/sklep/pakiety-badan/. Akcja dotyczy również wszystkich kategorii gotowych pakietów badań (np. Badania przeciwciał anty-SARS-CoV-2, Alergie, Ciąża, Dla każdego, Kobieta, Mężczyzna), które widoczne są na stronie https://diag.pl/sklep/pakiety-badan/.

Jak kupić e-Pakiet badań?

Zestawy badań w niższych cenach dostępne są wyłącznie w e-Sklepie Diagnostyki. W koszyku należy podać kod ZDROWIE2021. Pakiety badań można kupić w prezencie dla bliskich, ponieważ vouchery na badania nie są imienne.

Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.

 

* W przypadku zakupu zestawu wysyłkowego należy postępować zgodnie z instrukcjami, otrzymanymi na adres e-mail podany podczas zakupu w e-Sklepie.