Kontakt dla pacjenta

Telefon: 537 451 457 lub 12 446 51 35

E-mail: kontakt@terapia.krakow.pl

terapia.krakow.pl

Diagnostyka i Terapia

ul. prof. Michała Życzkowskiego 16

31-864 Kraków

Diagnostyka i Terapia

Ośrodek medyczny z ambicjami

Diagnostyka i Terapia to ośrodek medyczny z ambicjami i pomysłami na zdrowie. Wykorzystujemy najnowsze technologie medyczne, dbamy o kompleksowość usług, bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Gwarantujemy wysokie kwalifikacje i doświadczenie lekarzy, nowoczesny sprzęt i zaangażowanie personelu.

Fachowość Podstawą w świadczonych przez nas poradach lekarskich i badaniach diagnostycznych jest ich zgodność z zasadami „Medycyny opartej na faktach” (EBM), najnowszą wiedzą medyczną i zaleceniami organizacji eksperckich. Nie mniej ważne jest doświadczenie, zaangażowanie i ambicja udzielających porad.

Kompleksowość Naszym atutem jest kompleksowość usług – w trakcie jednej wizyty w ośrodku możemy zaoferować poradę lekarską, wykonanie badań ultrasonograficznych i biopsyjnych, wykonanie badań laboratoryjnych. Wygoda dla pacjenta, ale i skuteczność – skupienie całego postępowania pod kontrolą jednej osoby zmniejsza ryzyko popełnienia błędu, niepotrzebnego powielania procedur.

Nowoczesność Trudno wyobrazić sobie współczesną medycynę bez nowoczesnego sprzętu. Nowoczesność w naszej placówce to nie tylko aparaty diagnostyczne najwyższej klasy, ale często niedoceniane elementy podnoszące jakość usług medycznych: usprawniające proces rejestracji, umożliwiające cyfrową archiwizację badań obrazowych, dbałość o estetykę i komfort.

Ośrodek mieści się w nowo wybudowanym, nowoczesnym budynku dostosowanym do działalności medycznej, mieszczącym się na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego. Budynek spełnia wszystkie wymogi stawiane tego typu placówkom obowiązujące na terenie UE. Miłośnicy powieści Juliusa Verne zwrócą uwagę na nazwę budynku „Nautilus” i znane im motto  „Mobilis in mobili”.

Zespół lekarski

dr med. Jacek Belowski

Ukończył Akademię Medyczną M. Kopernika (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) w 1990 r. Doktor nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynolog. Kształcił się pod kierunkiem wybitnych lekarzy: prof. Jerzego Szczeklika i prof. Jacka Sieradzkiego.

Popularyzator nauki i medycyny, autor artykułów prasowych i poradników medycznych oraz najpopularniejszej polskiej strony poświęconej endokrynologii http://www.endokrynologia.net/ . Uczestnik Research Blogging – ruchu skupiającego popularyzatorów nauki, prezentujących rzetelne doniesienia z recenzowanych czasopism naukowych.

dr hab. med. Jakub Swadźba

Ukończył Akademię Medyczną M. Kopernika (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego) w 1990 r. Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista chorób wewnętrznych. Autor licznych prac naukowych dotyczących schorzeń autoimmunologicznych.

Wspołtwórca nowych metod oznaczania przeciwciał występujących w wielu chorobach autoimmunologicznych. Jego zainteresowania badawcze koncentrują się szczególnie na zespole antyfosfolipidowym, nowoczesnych metodach jego diagnostyki i leczenia.

Jesteś lekarzem? Przejdź do działu przygotowanego specjalnie dla Ciebie

Kontakt dla lekarza