15 listopada 2019

Kraków mobilne KTG – projekt pilotażowy

W związku z rozpoczęciem projektu pilotażowego z firmą Nestmedic S.A., w krakowskich Punktach Pobrań przy ul. Życzkowskiego 16 oraz na Placu Szczepańskim 3, uruchamiamy usługę wypożyczenia mobilnego KTG Pregnabit.

 

 

System Pregnabit, wraz z dedykowaną platformą do zapisów oraz analizy badań KTG, poszerzy zakres opieki kierowanej do kobiet w ciąży w naszych placówkach.

W ramach współpracy oferujemy pacjentkom możliwość wypożyczenia urządzenia, po wcześniejszym instruktażu dokonanym przez położną Punktu Pobrań. Urządzenie daje możliwość samodzielnego przeprowadzenia zapisów KTG w warunkach domowych, pomiędzy wizytami kontrolnymi w placówce medycznej. Firma Nestmedic zapewnia wsparcie Telemedycznego Centrum Telemonitoringu, w którym wykwalifikowany personel, 24 godziny na dobę analizuje zapisy KTG, dzięki czemu w krótkim czasie od wysłania zapisu pacjentka otrzymuje za pomocą SMS-a informację zwrotną na temat wyników przeprowadzonego badania.

Szczegółowe informacje dotyczące usługi są dostępne w Rejestracji wskazanych Punktów Pobrań oraz pod numerem Infolinii Regionu południowego DIAGNOSTYKI 799 399 361