6 października 2021

Różowy październik – miesiąc świadomości raka piersi

POWRÓT

Od wielu lat październik jest szczególnym miesiącem dla kobiet, a mianowicie obchodzony jest na świecie jako MIESIĄC ŚWIADOMOŚCI RAKA PIERSI. W tym jakże szczególnym miesiącu pragniemy przypomnieć wszystkim kobietom, jak ważne są badania profilaktyczne pomagające wykryć oraz zwalczyć tę chorobę.


W związku z tym od 06.10 do 31.10.2021r. zapraszamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w przygotowanej na tę okazję akcji profilaktycznej, podczas której z kodem ROZOWY15 otrzymają zniżkę w wysokości 15% na badanie: Rak piersi i/lub jajnika (BRCA1, BRCA2), panel badań genetycznych.


Badania w kierunku raka piersi

W skład pakietu wchodzą: analiza genów BRCA1 oraz BRCA2. Badania te umożliwiają ocenę ryzyka zachorowania na raka piersi oraz jego diagnostykę.

• BRCA1– obecność mutacji genu BRCA1 wiąże się z 50 – 80% ryzykiem raka piersi i 45% ryzykiem raka jajnika przed ukończeniem 85 roku życia.

• BRCA2– analiza mutacji w genie BRCA2, przydatna w ocenie genetycznych predyspozycji do raka piersi i jajnika. Mutacja genu BRCA2  wiąże się z ryzykiem raka piersi (31-56%) i raka jajnika (11-27%). 


Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie Diagnostyki do 31.10.2021 r. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: ROZOWY15, który obniża cenę e-Pakietu BRCA1, BRCA2 o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Jak zrealizować voucher?

Po zakupie otrzymuje się na e-mail voucher, który należy zrealizować w placówkach „e-commerce”. Można je znaleźć w Katalogu Punktów Pobrań po zaznaczeniu checkboxa: „realizuje e-commerce”: https://diag.pl/katalogi/placowki/. Vouchera nie trzeba drukować – można go pokazać w placówce na telefonie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


Sprawdź pakiet badań w e-Sklepie