Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Wyrzysk, ul. 22 Stycznia 41b

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 882 344 061
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 11:00
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki 22 Stycznia 41b Wyrzysk

  Kontrola stanu zdrowia jest bardzo ważna. Jeśli coś Ci dolega, to nie warto czekać na to, aż problemy same się rozwiążą. Lepiej udać się do lekarza, który wskaże, jakie badania warto wykonać. Punkt Pobrań Diagnostyki to placówka, w której możesz wykonać wszystkie testy, dzięki temu poznasz stan Twojego zdrowia. Po otrzymaniu wyników wróć do lekarza, który je z Tobą omówi i wskaże ewentualne leczenie.

  Punkt Pobrań Diagnostyki 22 Stycznia 41b Wyrzysk – godziny otwarcia

  Oddział w Wyrzysku jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-11.00. Znajduje się w pobliżu szpitala powiatowego, nie będziesz mieć problemu z tym, żeby do niego trafić. Na miejscu czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy medyczni, którzy w miłej atmosferze pobiorą od Ciebie materiał do analizy.

  Punkt Pobrań 22 Stycznia 41b Wyrzysk – co warto wiedzieć?

  Zanim jednak zajmie się Tobą nasz personel, musisz się zapisać na badanie. Na szczęście dla Ciebie, nie musisz tracić czasu w kolejkach, wszystko zrobisz przez Internet. Jeśli Punkt Pobrań Diagnostyki 22 Stycznia 41b Wyrzysk znajduje się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, to wybierz go jako placówkę docelową. Następnie wybierz z katalogu badania, które chcesz, żeby zostały wykonane i zapłać. To wszystko, możesz już się udać do placówki w celu wykonania badania. Jak widzisz, proces rejestracji nie jest skomplikowany. Dlatego możesz też wręczyć voucher na badania Twoim bliskim. Dzięki temu okażesz im troskę i zadbasz o ich zdrowie. Wybierz pakiet, który chcesz im przekazać, opłać go i przekaż im rezerwację. Punkt Pobrań 22 Stycznia 41b Wyrzysk czeka na wszystkich, którzy chcą sprawdzić swój stan zdrowia.

  W jaki sposób przygotować się do badania? Wszystkie informacje znajdziesz w katalogu. To tam znajdują się szczegółowe opisy, w których zawarte są najważniejsze informacje. To tam również możesz znaleźć informację na temat tego, czy potrzebujesz dodatkowe skierowanie na badanie.

  Punkt Pobrań 22 Stycznia 41b Wyrzysk pobiera materiał do wielu różnych badań. Możesz tutaj wykonać morfologię krwi, analizę mocz i kału. W placówce można również przeprowadzić testy kasetkowe, które wskażą poziom przeciwciał IgM IgG SARS CoV-2. Dzięki temu dowiesz się jak Twój organizm zareagował po przebyciu choroby.

  Chciałbyś przeprowadzić badania, jednak nie odpowiada Ci lokalizacja, pod którą znajduje się Punkt Pobrań? Wyrzysk to nie jedyne miasto, w którym możesz poddać się badaniom. Na stronie internetowej znajdziesz pełną listę placówek, zapoznaj się z nią i wybierz oddział, który znajduje się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.