15 września 2019

Akcja edukacyjno-profilaktyczna „Droga do Zdrowia” etap II

POWRÓT

Wiosną zaprosiliśmy Państwa do wejścia na „Drogę do zdrowia”. Postawiliśmy sobie za cel zwiększenie świadomości Polaków o jednym z największych zagrożeń zdrowotnych – zaburzeniach metabolizmu węglowodanów i lipidów oraz o związanych z nimi chorobach cywilizacyjnych.

W ramach jesiennej akcji edukacyjno-profilaktycznej  „Droga do Zdrowia” oferujemy pakiety 17 badań przesiewowych, które pomogą zorientować się w jakiej kondycji jest nasz organizm, jakie ewentualne zagrożenia mogą nam grozić oraz jak im zapobiegać lub hamować ich rozwój.

W pakietach znalazły się następujące badania: morfologia krwi, lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL,LDL, TG), hemoglobina glikowana,  wskaźnik insulinooporności (glukoza, insulina, HOMA-IR), próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL, GGTP), TSH oraz witamina D metabolit 25(OH).

​Pakiety można kupić w dwóch wariantach: z automatycznym raportem lub z konsultacją medyczną wyników u specjalisty.

Serdecznie zapraszamy!

Bony na Pakiety badań można pobierać do 30 listopada, a realizować do 31 grudnia 2019 roku. Konsultacja wyników dostępna w ramach pakietu „JESIENNA DROGA + KONSULTACJA” będzie możliwa do końca lutego 2020 r.

Pakiety zakupione w e-Sklepie można realizować zgodnie z regulaminem e-Sklepu.