Akcja edukacyjno –profilaktyczna „Zdrowie pod lupą w dobie pandemii”

Zakończenie akcji

Akcja edukacyjno-profilaktyczna „Zdrowie pod lupą w dobie pandemii” zakończyła się. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kolejnych akcjach profilaktycznych. Pakiety badań w obniżonych cenach są dostępne w e-Sklepie Diagnostyki w kategorii „Akcje profilaktyczne”.

Sprawdź

O akcji

W tegorocznej, jesiennej akcji profilaktycznej „Zdrowie pod lupą w dobie pandemii” zachęcaliśmy do wykonania badań profilaktycznych w kierunku chorób predysponujących do ciężkiego przebiegu COVID-19 oraz do sprawdzenia, czy przebyliśmy infekcję wirusem SARS-CoV2. W ramach akcji, trwającej od 28.09.2020 do 30.11.2020r. oferowaliśmy dwa pakiety badań, które były dostępne wyłącznie w e-Sklepie Diagnostyki.

Czytaj więcej

Jak kupić pakiety online?

  1. Przejdź do e-Sklepu. 
  2. Wybierz interesujący Cię pakiet.
  3. Zarejestruj się lub zapłać bez zakładania konta.
  4. Odbierz maila z potwierdzeniem zamówienia i Voucherem.
  5. W ciągu 90 dni udaj się z Voucherem do wybranego Punktu Pobrań Diagnostyki.
  6. Sprawdź wyniki online.
Sprawdź

COVID 19 a choroby przewlekłe

Lista schorzeń predysponujących do ciężkiego przebiegu COVID-19 była zapewne jednym z najczęstszych internetowych zapytań pierwszej połowy 2020 roku. Sprawdź, jakie schorzenia mogą mieć wpływ na cięższy przebieg choroby COVID-19.

Czytaj więcej

Jak wykryć przeciwciała anty SARS-CoV-2

Środki dezynfekujące, maseczki, dystans społeczny… Nikt nie jest w stanie określić, czy to stan chwilowy, czy też „nowa normalność”. Obawy o zdrowie swoje i bliskich towarzyszą nam na co dzień, choć w zmiennym nasileniu. Wielu z nas zadaje sobie pytanie: czy przypadkiem nie przeszliśmy już infekcji SARS-CoV-2? A może by tak się przebadać?

Czytaj więcej

e-Pakiet Zdrowie w dobie pandemii

Badania laboratoryjne zawarte w pakiecie „Zdrowie w dobie pandemii” mogą pomóc we wczesnym wychwyceniu wielu nieprawidłowości zdrowotnych w tym: cukrzycy, chorób nerek, chorób wątroby, stanów zapalnych, predyspozycji do nadciśnienia.

 

Sprawdź

e-Pakiet Koronawirus SARS-CoV-2, panel przeciwciał (IgM i IgG) półilościowo

Celem badań serologicznych jest ocena obecności przeciwciał przeciw SARS-CoV-2, powstających po kontakcie z tym wirusem. W badaniu koronawirus SARS-CoV-2, panel przeciwciał z  jednej próbki oznaczane są przeciwciała skierowane przeciw wirusowi SARS-CoV-2 w dwóch klasach: IgG oraz IgM.

Sprawdź

DIAGNOSTYKA od lat stawia na edukację w obszarze profilaktyki oraz promocji zdrowego stylu życia. Wraz rozwojem przedsiębiorstwa rośnie znaczenie naszej odpowiedzialności za zdrowie pacjentów. Od początku swojej działalności jesteśmy aktywnym organizatorem, partnerem oraz uczestnikiem kampanii oraz akcji edukacyjnych dotyczących tej tematyki.

Tegoroczna akcja profilaktyczna „Zdrowie pod lupą w dobie pandemii” jest już 14 ogólnopolską kampanią edukacyjno -profilaktyczną organizowaną przez DIAGNOSTYKĘ.

Informacje o wcześniejszych edycjach organizowanych od 2014 roku znajdziesz poniżej.

Gdzie wykonam badania?

Badania z pakietów w ramach akcji profilaktycznej "Zdrowie pod lupą w dobie pandemii" wykonywane są w punktach pobrań Diagnostyki realizujących e-commerce. Adresy znajdziesz w katalogu placówek po zaznaczeniu checkboxa "realizuje e-commerce".
Sprawdź

Sprawdź ofertę e-Sklepu Diagnostyki

Misją e-Sklepu DIAGNOSTYKI jest przede wszystkim promocja profilaktyki. W e-Sklepie znajdziesz przedewszytkim pakiety z badaniami profilaktycznymi. Do oferty z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną wprowadziliśmy także badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2.
Sprawdź