Akcja profilaktyczna - akcja na witaminy

To dobry moment, żeby zadbać o zdrowie! Zatroszcz się o swój organizm i zapewnij mu wszystko, czego potrzebuje do pełnej witalności! Diagnostyka pragnie Ci w tym pomóc, w dniach 12.02 – 04.03.2024 r. możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanej akcji profilaktycznej na witaminy i minerały. 

W czasie trwania akcji, masz możliwość zakupy dwóch pakietów badań, które pomogą Ci monitorować poziom witamin i minerałów w Twoim organizmie,  w obniżonej o 15% cenie. Pakiety które obejmuje akcja:

Badania, które ujęte są w Pakiecie pomagają wykryć niedobory witamin i składników mineralnych, które mogą powodować różne problemy zdrowotne. Umożliwiają monitorowanie skutków suplementacji witaminami i minerałami. Pakiet jest przydatny jako badanie profilaktyczne do oceny ogólnego stanu zdrowia.

Pakiet obejmuje badania m.in. morfologii krwi, poziomu lipidów, funkcji tarczycy oraz witaminy D. Regularne wykonywanie tych badań pozwala na wczesne wykrycie ewentualnych schorzeń i podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych. Pomagają one w wykryciu chorób o długim okresie bezobjawowym, umożliwiając wczesne interwencje.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i sprawdź, czy Twój organizm ma wszystko, czego potrzebuje. Diagnostyka pragnie Ci w tym towarzyszyć. Nie czekaj, zadbajmy o Twoje zdrowie już teraz!

Aby wziąć udział w akcji i zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich, w tym wyjątkowym czasie, w koszyku wpisz kod WITAMINY2024 , obniżający o 15% ceny wyżej wymienionych pakietów. Po zakupie otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. miesiąc od zakupu pakietu badań. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie.