Przygotowania do świąt z Diagnostyką - trzeci tydzień

W trzecim tygodniu odliczania i przygotowań do świąt z Diagnostyką, po raz kolejny przygotowaliśmy coś dla Ciebie. 

W trzecim tygodniu przygotowań Twojego zdrowia na święta Diagnostyka przygotowała dla Ciebie nowe w naszej ofercie, pakiety badań na nadwrażliwość pokarmową – myfoodprofile, ze specjalną zniżką 15%, która potrwa od 15.12 do 21.12.2023 r. Pakiety które zostały dla Ciebie przecenione:

Skorzystaj z przygotowanej dla Ciebie zniżki i odkryj tajemnice Twojej diety przez świętami.  Dedykowany dla kobiet, mężczyzn i dzieci, pakiet analizuje reakcje organizmu na popularne produkty spożywcze, w zależności od wyboru pakietu jakiego dokonasz, sprawdzisz reakcje swojego organizmu na różne produkty i otrzymasz spersonalizowany przewodnik dietetyczny. Wykonaj badanie i zyskaj świadomość i kontrolę nad swoim zdrowiem przed spotkaniami przy świątecznym stole.  Wyniki w formie spersonalizowanego przewodnika dietetycznego pomogą Ci dostosować dietę, eliminując potencjalnie szkodliwe składniki. 

Pozwól nam odkryć, co sprzyja Twojemu zdrowiu, byś w święta mógł czuć się jak najlepiej!

Wpisz wpisz w koszyku dedykowany akcji kod: KALENDARZDIETA15 obniży on cenę pakietów o 15%, byś mógł zadbać również o siebie i swoje zdrowie na święta. 

Po zakupie pakietu z przygotowaną dla Ciebie zniżką otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. przed świętami. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie. 

Sprawdź nasze social media Facebook i Instagram, które przybierają świąteczny nastrój, podziel się z nami, w jaki sposób dbasz o swoje zdrowie przed świętami.