Regionalna akcja profilaktyczna - punkty pobrań woj. łódzkie (z wyłączeniem Radomska) oraz miasta: Konin, Koło, Turek, Sompolno

Cieszymy się, że bierzesz swoje zdrowie we własne ręce. Chcemy ci w tym pomóc. Zachęcamy wszystkich do skorzystania ze specjalnej akcji profilaktycznej od 25.03.2024 do 30.04.2024 r. w punktach pobrań Diagnostyki w województwie łódzkim (z wyłączeniem Radomska) oraz w miastach: Konin, Koło, Turek, Sompolno.

Podczas jej trwania, każdy ma możliwość zakupu badania Helicobacter pylori w kale (antygen met. CLIA) w obniżonej cenie 79,50 zł*. Jest to badanie zalecane przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii do diagnostyki zakażenia H. pylori i kontroli skuteczności jego leczenia. Dla twojej wygody, zakupu można dokonać w naszym e-sklepie. 

Aby wziąć udział w akcji i zakupić badanie w obniżonej cenie, wystarczy dokonując zakupu wybrać placówkę – jedną z placówek w której obowiązuje akcja, a następnie w koszyku wpisać kod HL032024 obniżający cenę badania do 79.5 zł.  Po zakupie otrzymasz voucher, który zrealizujesz wyłącznie w punkcie Diagnostyki, gdzie obowiązuje akcja profilaktyczna, a więc w punktach pobrań woj. łódzkiego (z wyłączeniem Radomska) oraz miastach: Konin, Koło, Turek, Sompolno.

Razem dla zdrowia możemy więcej

*Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 106 zł.