Regionalna akcja profilaktyczna - witamina D w punkt pobrań w miastach Częstochowa, Blachownia, Poraj, Wręczyca Wielka, Przystajń

Cieszymy się, że bierzesz swoje zdrowie we własne ręce. Chcemy ci w tym pomóc. Zachęcamy wszystkich do skorzystania ze specjalnej akcji profilaktycznej od 02.04.2024 do 30.04.2024 r. w punktach pobrań Diagnostyki w miastach Częstochowa, Blachownia, Poraj, Wręczyca Wielka, Przystajń (tylko w placówce przy ul. Targowej 18)

Podczas jej trwania, każdy ma możliwość zakupu badania Witamina D metabolit 25(OH) – które stosowane w celu oceny poziomu witaminy D w organizmie, jest ona niezbędna dla zdrowia kości, układu odpornościowego i wielu innych funkcji w organizmie – w obniżonej cenie 50 zł*. Dla twojej wygody, zakupu można dokonać w naszym e-sklepie. 

Aby wziąć udział w akcji i zakupić badanie w obniżonej cenie, wystarczy dokonując zakupu wybrać placówkę – jedną z placówek w której obowiązuje akcja, a następnie w koszyku wpisać kod WITAMINAD042024 obniżający cenę badania do 50 zł.  Po zakupie otrzymasz voucher, który zrealizujesz wyłącznie w punkcie Diagnostyki, gdzie obowiązuje akcja profilaktyczna, a więc w punktach pobrań w miastach Częstochowa, Blachownia, Poraj, Wręczyca Wielka, Przystajń (tylko w placówce przy ul. Targowej 18)

Razem dla zdrowia możemy więcej

*Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni wynosiła 88,8 zł.