Światowy Dzień Depresji - akcja profilaktyczna

Depresja to jedna z najpoważniejszych chorób na świecie, która w ostatnich latach dzięki licznym kampaniom edukacyjnych staje się coraz bardziej “oswojona” przez społeczeństwo. 

23 lutego obchodzimy Światowy Dzień Depresji, Diagnostyka w podążając za swoją misją, zwiększania świadomości istoty profilaktyki, przygotowała z tej okazji specjalną akcję profilaktyczną. W ramach akcji profilaktycznej, tylko w e-Sklepie, w dniach 22-29.02.2024 r. będziesz miał możliwość zakupu z 20% zniżką pakietów:

Depresja to choroba która objawia się m.in smutkiem, niską samooceną, zaburzeniami snu, czy uczuciem zmęczenia, a wśród jej przyczyn wyróżnia się: predyspozycje genetyczne, inne choroby, otoczenie, a także indywidualne cechy takie jak stres. W obu pakietach objętych zniżką, zawarte są badania hormonu stresu – kortyzolu, co stanowi istotny element profilaktyki zdrowia psychicznego. 

Pamiętaj, że dzięki profilaktyce możemy skutecznie przeciwdziałać depresji i wspierać Swoje zdrowie. 

Aby wziąć udział w akcji i zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich, w tym wyjątkowym czasie, w koszyku wpisz kod DLAZDROWIA20, obniżający o 20% ceny wyżej wymienionych pakietów. Po zakupie otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. miesiąc od zakupu pakietu badań. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie