Światowy Dzień Raka Trzustki 2022– jednodniowa akcja profilaktyczna

Z okazji Światowego Dnia Raka Trzustki przygotowaliśmy akcję profilaktyczną w ramach której 17.11.2022 w e-Sklepie DIAGNOSTYKI można skorzystać z kodu obniżającego cenę e-Pakietu trzustkowego o 15%.

Jednym z głównych założeń Światowego Dnia Raka Trzustki jest zwiększenie świadomości tej choroby oraz uświadomienie jak ważna jest profilaktyka, gdyż nowotwór ten jest bardzo trudny do wyleczenia.

e-Pakiet trzustkowy

Badania znajdujące się w pakiecie to:

  • Lipaza – ocena aktywności lipazy w krwi, przydatna jest w diagnostyce i różnicowaniu chorób trzustki,
  • Amylaza – wykonywana najczęściej u pacjentów z podejrzeniem ostrego lub przewlekłego zapalenia trzustki, pomaga diagnostyce i różnicowaniu chorób trzustki,
  • CA 19-9 – marker nowotworowy, którego nieprawidłowe stężenie niekoniecznie musi wiązać się z aktywnym procesem nowotworowym, jego wzrost obserwuje się również w przebiegu łagodnych chorób zapalnych trzustki, wątroby, dróg żółciowych i przewodu pokarmowego.

Jak kupić e-Pakiet?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: ST2022, który obniża cenę badania o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


Sprawdź e-Pakiet trzustkowy