"Czy wszystko gra?" ruszył II ETAP KAMPANII PROFILAKTYCZNEJ

Redakcja Diagnostyki


Udostępnij

Ogólnopolska kampania profilaktyczna
„Czy wszystko gra?”
Etap II – jesień 2017

„Czy wszystko gra?” to ogólnopolska kampania profilaktyczna, zainicjowana z myślą o wsparciu ludzi aktywnych na różnych frontach życia. Inicjatywa podjęta przez ogólnopolską sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA ma na celu podniesienie poziomu świadomości znaczenia profilaktycznych badań laboratoryjnych dla zdrowego i spokojnego przechodzenia przez różne okresy aktywnego życia: rozwój zawodowy, opieka nad rodziną, praca z samym sobą.

Przez najbliższe 3 miesiące, począwszy od 11 września potrwa kampania dla mężczyzn, panowie w specjalnie obniżonej o ponad 50% cenie będą mogli wykonać 15 ogólnych, przekrojowych badań oraz badania szczególne, tzw. intymne.

na-slajder-www

Jakie badania wchodzą w skład pakietów?

Pakiet ogólny: morfologia, OB, CRP (maker stanów zapalnych), fibrynogen (wskaźnik układu krzepnięcia krwi), D-dimer (kontrola zakrzepicy), lipidogram
czyli cholesterol całkowity, cholesterol HLD i LDL oraz trójglicerydy, glukoza,
ALT i GGTP (kontrola wątroby), kreatynina i kwas moczowy (badanie funkcji nerek), magnez, badania hormonalne (TSH i testosteron) oraz wspomniane wcześniej
PSA, marker prostaty.

W pakiecie specjalistycznym stawiamy na zdrowie intymne i partnerstwo. Proponujemy zestaw sześciu patogenów powodujących atypowe infekcje dróg moczowo-płciowych, w zestawie znajdziemy badania patogenów m.in. chlamydii, mycoplasm, ureoplasm, rzęsistka pochwowego.

Kampania potrwa od 11 września do 30 listopada 2017 roku.

Bony na badania ze zniżką 50%  można pobrać tutaj. Dodatkowo można będzie wygrać wartościowe nagrody – pobyty dwuosobowe z zabiegami w Hotelu Centuria Wellness & SPA, zestawy nagród od Fundacji ZIKO dla Zdrowia – zestawy kosmetyków i torebki marki Wojewodzic. Bony rabatowe na badania można pobierać do 30.11.2017. Bony są ważne do 31.12.2017 r.

Na koniec apel do kobiet – żon, partnerek, matek

Zadbajcie o swoich mężczyzn, możecie same pobrać voucher ze strony DIAGNOSTYKI i wysłać swojego mężczyznę na badania, nie czekając aż on sam
to zrobi. Skoro to takie trudne dla panów to może lepiej to zaakceptować niż z tym walczyć i nieco im ułatwić dotarcie do najbliższego punktu pobrań.
Pojemniki na mocz można pobrać bezpłatnie we wszystkich punktach sieci DIAGNOSTYKA, lub kupić w najbliższej aptece.