23 marca 2017 - Przeczytasz w 2 min

Nowa oferta konsultacji on-line …więcej niż wynik

baner-2

Dzięki współpracy z platformą uPacjenta jako pierwsza firma diagnostyczna w Polsce zapewniamy naszym pacjentom możliwość konsultacji badań przez Internet z wykwalifikowanym konsylium lekarsko-diagnostycznym.

Siła profesjonalnej porady

Autodiagnozy stawiane na podstawie treści znalezionych w Internecie, to często działania na „chybił-trafił”. Na wyniki badań ma wpływ bardzo wiele elementów a większość z nich to czynniki jednostkowe, typowe dla konkretnej osoby. Ważna jest m.in. płeć, przyjmowane leki, wiek, waga i historia chorób. Zaufaj ocenie profesjonalistów zamiast tonąć w gąszczu opisów cudzych przypadków.

Wykwalifikowane konsylium lekarsko-diagnostyczne

Platforma uPacjenta to grupa kompetentnych specjalistów. Doświadczenie, kwalifikacje, stały rozwój zawodowy oraz dobre opinie pacjentów to podstawowe cechy charakteryzujące ich ekspertów. Zespół budują z profesjonalnej kadry medycznej, zarówno lekarzy jak i diagnostów laboratoryjnych. Współpraca między nimi pomaga w doborze odpowiednich badań laboratoryjnych oraz znacząco wpływa na biegłość analizy wyników badań.

W każdym miejscu i o każdej porze

Przez telefon, czy na czacie, specjalista z platformy uPacjenta skontaktuje się z Tobą. Możesz uzyskać poradę bez względu na to, gdzie jesteś – na przerwie w pracy, w delegacji, podczas imprezy rodzinnej czy po prostu w domu. W ten sposób to staramy się dotrzeć do Ciebie i odciążyć z konieczności szukania odpowiedniej osoby do analizy wyników Twoich badań.

Rzetelnie i wyczerpująco

Podczas konsultacji, specjalista rozwieje Twoje ew. wątpliwości dotyczące wyników badań laboratoryjnych, a także:

– przeprowadzi z Tobą wywiad, który prowadzi do dokładnej analizy lub pozwoli na dobranie dodatkowych testów,

– omówi wyniki badań i wyjaśni, na co wskazują wartości odbiegające od normy,

– zaproponuje wizytę u odpowiedniego specjalisty.

Ciągły dostęp do informacji

Po konsultacji, rezultat – podsumowanie oraz przesłane wyniki, dostępne są w zakładce Archiwum Twojego panelu pacjenta. Możesz do nich powracać o dowolnej porze, a także porównywać wartości badań z różnych okresów. Nawet jeśli zgubisz wydruk otrzymany z laboratorium.

Sprawdź możliwości konsultacji na platformie uPacjenta. Trafna analiza wyników badań to pierwszy krok ku zdrowiu.

rozpocznij_kon