16 listopada 2021

Pakiety wirusowe w niższej cenie – Akcja profilaktyczna Diagnostyki

POWRÓT

Od 16.11.2021r. do 03.01.2022r. w e-Sklepie Diagnostyki trwa akcja profilaktyczna, podczas której oferujemy badania: Panel wirusowy SARS CoV-2, grypa typ A, typ B oraz RSV met. Real Time RT-PCR oraz Grypa A, B oraz RSV met. Real Time RT-PCR w cenie obniżonej o 15%.


Badania w kierunku infekcji wirusowych

Badania będące w zestawie pakietów pozwalają na zróżnicowanie infekcji spowodowanych przez wirusy grypy (A i B), wirus RSV oraz wirus SARS CoV-2.


Badanie Grypa A, B oraz RSV pozwala na różnicowanie zakażeń spowodowanych wirusem grypy A, B od zakażeń wirusem RSV (identyfikacja jego dwóch podtypów A i B), natomiast badanie wchodzące w skład Panelu wirusowego pozwala na różnicowanie zakażeń spowodowanych koronowirusem SARS-CoV-2 od zakażeń wirusem grypy A, B oraz wirusem RSV (identyfikacja jego dwóch podtypów A i B).

Oba badania wykonywane są metodą RT-PCR, która zapewnia czułą diagnostykę i umożliwia identyfikację patogenów na wczesnym etapie choroby.


Jak kupić e-Pakiet?

Akcja profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie Diagnostyki do 03.01.2022 r. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: INFEKCJE15 , który obniża cenę pakietu o 15%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.

Ważność vouchera to 90 dni od dnia zakupu.


Sprawdź badania w e-Sklepie