14 sierpnia 2020

Przedłużona akcja profilaktyczna w Punkcie Pobrań w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 68

POWRÓT

Od 10 do 26 lipca 2020 r. trwała akcja profilaktyczna związana z otwarciem nowej placówki DIAGNOSTYKI przy ul. Marszałkowskiej 68/70 w Warszawie. W ramach akcji pacjenci mogli wykonać poszczególne badania laboratoryjne w niższych cenach. Akcja została przedłużona i będzie trwała do 21 sierpnia 2020 r.

Tak samo jak w lipcu akcja profilaktyczna odbywa się w naszym e-Sklepie oraz stacjonarnie w placówce przy ul. Marszałkowskiej 68/70.

W e-Sklepie badania, które można zakupić w niższych cenach to: Pakiet Koronawirus SARS-CoV-2, panel przeciwciał, w ramach którego oznaczane są przeciwciała anty-SARS-CoV-2 w dwóch klasach IgG oraz IgM lub IgA oraz e-Pakiet dla każdego (MAKSIMUM), zawierający podstawowe badania (ich wyniki określają ogólną kondycję organizmu).

Podczas zakupu Panelu przeciwciał półilościowo w kierunku SARS-CoV-2 należy wpisać kod MARSZAL5, żeby uzyskać 5% zniżkę. W przypadku kupna e-Pakietu dla każdego (MAKSIMUM) trzeba użyć kodu MARSZAL10, który obniża cenę e-Pakietu o 10%. Co ważne, kody te działają tylko po wyborze placówki przy ul. Marszałkowskiej 68/70.

Akcja profilaktyczna odbywa się również stacjonarnie w placówce. Po podaniu hasła „Marszałkowska” można wykonać poniższe badania w niższych cenach:

  • lipidogram + morfologia w cenie 29 zł (morfologia w tym pakiecie kosztuje 1 zł)
  • witamina D3 + morfologia w cenie 39 zł (morfologia w tym pakiecie kosztuje 1 zł)
  • morfologia w cenie 5 zł

Podczas zakupu badań w e-Sklepie Diagnostyki nie jest naliczana opłata za pobranie materiału. W sytuacji, gdy pacjent wykupuje badania stacjonarnie w placówce, to do ceny badań doliczana jest taka opłata.

Godziny otwarcia placówki przy ul. Marszałkowskiej 68/70 znajdziesz tutaj.

Akcja profilaktyczna trwa do 21.08.2020 roku.