Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Białobrzegi, ul. Spacerowa 29

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 366 566
 • Adres e-mail: bokWarszawa@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 11:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 10:30
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi

  Bez względu na wiek czy stan zdrowia regularne badania profilaktyczne to absolutna podstawa. Co rok, a najlepiej raz na pół roku, odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki, aby wykonać podstawowe badania krwi czy moczu. Dzięki temu dowiesz się, czy z Twoim zdrowiem wszystko w porządku, a jeśli pojawią się nieprawidłowości – będziesz mieć szansę odpowiednio wcześnie zapobiegać rozwojowi choroby.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi – godziny otwarcia

  Jeśli jesteś mieszkańcem Białobrzegów lub okolic, badania możesz wykonać w profesjonalnej i nowoczesnej placówce. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi jest czynny od poniedziałku do piątku. Możesz odwiedzić go od godziny 7:00 do 10:30 – z pewnością bez problemu zdążysz zrobić to przed rozpoczęciem pracy czy szkoły. Punkt położony jest w dogodnej lokalizacji (tuż obok hurtowni armatury sanitarnej), a na miejsce z łatwością dotrzesz taksówką lub komunikacją miejską. Jeśli zdecydujesz się na podróż samochodem, w odległości kilkudziesięciu metrów od placówki mieści się parking.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi to miejsce, gdzie wykonasz wiele rodzajów badań – m.in. morfologię krwi, badania kału, moczu, czy genetyczne. Dzięki temu sprawdzisz, czy z Twoimi organami nie dzieje się nic złego, zbadasz się pod kątem anemii, alergii, czy zadbasz o siebie podczas ciąży. Punkt Pobrań Białobrzegi oferuje dedykowane pakiety dla kobiet, mężczyzn, dzieci, a nawet realizuje program Profilaktyka 40+, dzięki któremu możliwe jest wykrycie zmian nowotworowych w ich wczesnym stadium.

  W placówce możesz wykonać również badanie, które identyfikuje przeciwciała IgG i IgM specyficzne dla koronawirusa SARS-CoV-2 czy ilościowy pomiar stężenia neutralizujących przeciwciał IgG specyficznych dla białka szczytowego (S) wirusa SARS-CoV-2, co pozwala ocenić stężenie przeciwciał u ozdrowieńców. Niektóre badania możesz zakupić przez Internet – szybko i bez wychodzenia z domu, a zamówienie zrealizujesz w placówce Punkt Pobrań ul. Spacerowa 29 Białobrzegi. Warto śledzić pakiety dostępne na stronie internetowej diag.pl, gdzie często pojawiają się zniżki i atrakcyjne ceny. Przez internet możesz również zakupić voucher dla bliskiej osoby.

  Co jeszcze wyróżnia Punkt Pobrań ul. Spacerowa 29 Białobrzegi? Doświadczona i wykwalifikowana kadra. Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiednie badania, podpowiedzą, jak się do nich przygotować oraz zadbają o Twój komfort w trakcie pobierania materiału. Odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki i już dziś zatroszcz się o Twoje zdrowie!