Punkt Pobrań Diagnostyki

Białystok, ul. Żeromskiego 1b/12a (punkt wymazowy)

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 687 583
 • Adres e-mail: bokBialystok@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 14:00
 • pn. - pt. uwagi: W godz. 07:30 - 11:30 obsługiwani są Pacjenci komercyjni. W godz. 12:00 - 14:00 obsługiwani są Pacjenci NFZ.
 • sb.: 08:00 - 13:00
 • sb. uwagi: W godz. 08:00 -11:00 obsługiwani są Pacjenci komercyjni. W godz. 11:00-13:00 obsługiwani są Pacjenci NFZ.
 • nd.: 08:00 - 12:00
 • nd. uwagi: W godz. 08:00 - 10:00 obsługiwani są Pacjenci komercyjni. W godz. 10:00 - 12:00 obsługiwani są Pacjenci NFZ.
 • UWAGA! Pacjenci ze skierowaniem NFZ – wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr 663 687 583.
  W Punkcie Pobrań badań z krwi, moczu, kału nie pobieramy.
  Wymazy pobieramy pacjentom powyżej pierwszego roku życia.
  Pacjenci podróżujący za granicę kraju muszą mieć ze sobą dokument, na którym będą przekraczać granicę.

  UWAGA! Przygotowanie pacjenta do badania:
  Wymaz powinien być pobrany rano, na czczo, po przepłukaniu ust przegotowaną wodą lub po upływie około 3 godzin od ostatniego posiłku.
  Przed pobraniem materiału nie należy: myć zębów, stosować płynów do płukania jamy ustnej, tabletek do ssania na gardło oraz gum do żucia.
  Wymaz powinien być pobrany po zachowaniu co najmniej 2 godzinnego odstępu od zaaplikowania donosowych środków przeciwdrobnoustrojowych (kropli, maści, aerozoli).
  Przed pobraniem materiału nie należy przepłukiwać ani wydmuchiwać nosa.
  Przed pobraniem należy wyjąć ruchome protezy zębowe.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe