Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Biłgoraj, ul. Partyzantów 3a

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 697 996 929
  w godzinach pracy Punktu Pobrań
 • Adres e-mail: bokLublin@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 15:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 11:30
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Partyzantów 3a Biłgoraj

  Nie zapominaj o profilaktyce swojego zdrowia! Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki to miejsce, w którym wykonasz podstawowe i bardziej specjalistyczne badania diagnostyczne. Mamy do dyspozycji szeroki katalog, w którym znajdziesz poszczególne parametry do kontroli albo gotowe e-pakiety, które dopasujesz w zależności od potrzeb czy też wieku. Naszą misją jest zachęcanie pacjentów do wykonywania regularnych badań profilaktycznych. Tylko w ten sposób możesz zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo. Pamiętaj też, że im szybciej wykryta poważna choroba, tym mniejsze szanse na ciężkie ryzyko powikłań. Konsultuj na bieżąco swój stan zdrowia z lekarzem rodzinnym. Jeśli będziesz potrzebować skierowania na konkretne badania profilaktyczne, dostaniesz je właśnie od niego. Na naszej stronie internetowej znajdziesz też informację na temat tego, jak przygotować się do wizyty w placówce.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Partyzantów 3a Biłgoraj – jakie badania realizuje?

  Wiesz, jakie konkretnie parametry chcesz skontrolować? Zapoznaj się z naszym katalogiem badań i złóż zamówienie online. Możesz za nie zapłacić zarówno internetowo, jak i bezpośrednio w placówce, odwiedzając Punkt Pobrań Diagnostyki Partyzantów 3a Biłgoraj. Wykonujemy tradycyjną morfologię krwi, badania moczu, kału czy też glukozy. Nasi pacjenci zgłaszają się do nas, aby skontrolować lipidogram, zrobić próby wątrobowe czy też zbadać poziom kreatyniny, wapnia czy żelaza. Większość z tych parametrów to podstawa w badaniach profilaktycznych. Kontrolujemy też takie parametry zdrowotne pacjentów, aby łatwiejsza była diagnoza oraz kontrola swojego organizmu.

  Przyjmujemy pacjentów, którzy chcą skontrolować swoje zdrowie w kierunku cukrzycy, anemii, alergii czy też dietetyki. Wystarczy wybrać Punkt Pobrań Partyzantów 3a Biłgoraj. W naszej ofercie znajdują się także badania serologiczne, które polegają na identyfikacji przeciwciał IgG i IgM specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2. Badamy również reakcję odpornościową na antygeny wirusa SARS-CoV-2.

  Do wyboru masz wiele pojedynczych badań, jak i gotowych e-pakietów. To także świetny pomysł na prezent dla swojego bliskiego. Nie musisz zastanawiać się, które dokładnie badania wykonać, wystarczy wybrać voucher. Następnie konieczna będzie wizyta. Nasz Punkt Pobrań Partyzantów 3a Biłgoraj to miejsce, w którym panuje miła atmosfera oraz bezpieczne warunki. To nie jest nasz jedyny punkt pobrań. Biłgoraj to kolejna lokalizacja na mapie Polski, w której działamy.