Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Gdańsk, ul. Wałowa 27

Punkt Pobrań zlokalizowany w przychodni na II-gim PIĘTRZE.

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 681 701
 • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:15 - 10:15
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Wałowa, Gdańsk

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Wałowa, Gdańsk to placówka, która zajmuje się pełnym zakresem badań diagnostycznych. Możesz wykonać tutaj badanie serologiczne na SARS CoV-2, a także test kasetkowy na SARS CoV -2.

  Punkt Pobrań, ul. Wałowa 27 Gdańsk – godziny otwarcia

  Gdańsk ze względu na to, iż jest dużym miastem, dysponuje również wieloma innymi punktami badań diagnostycznych. Punkt Pobrań, ul. Wałowa, Gdańsk, jest czynny w godzinach od 7:00 do 14:00 – wtedy wykonasz badania laboratoryjne oraz oddasz próbki.

  Gdańsk oferuje w tym obszarze możliwość poruszania się za pomocą różnego rodzaju środków transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych. Bez trudu dotrzesz dzięki temu na miejsce. Jeśli podróżujesz samochodem, w okolicy znajdziesz kilka ogólnodostępnych parkingów, takich jak parking przy ulicy Katarzynki 4 czy ulicy Lawendowej 3. Oprócz tego placówka Punkt Pobrań Diagnostyki (ul. Wałowa, Gdańsk)  wykonuje wszystkie standardowe badania. Będąc w Trójmieście, możesz wykonać badanie moczu, kału, krwi, analizy lekarskie czy każdą niezbędną diagnostykę laboratoryjną.

  Punkt Pobrań, ul. Wałowa 27 Gdańsk – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Diagnostyki realizuje standardowe badania. Wśród nich pacjenci najczęściej wybierają między innymi:

  • pomiar kalprotektyny – badanie próbki kału, analiza niezwykle przydatna w przypadku diagnostyki i różnicowaniu stanów zapalnych jelit oraz przewodu pokarmowego, ponieważ kalprotektyna jest jednym z ważniejszych regulatorów stanów zapalnych,
  • krew utajone – to również badanie wykonywane na podstawie analizy próbki kału, jest to badanie przesiewowe w kierunku diagnostyki raka jelita grubego, a także pomocne w określaniu drogi utraty żelaza u osób z niedoborem tego pierwiastka, cierpiących na niedokrwistość;
  • badanie PSA – całkowite badanie dedykowane mężczyznom, pomiar PSA całkowitego we krwi pozwala na postawienie diagnozy, a także skuteczne leczenie oraz monitorowanie stanu zdrowia pacjenta w przypadku przerostu prostaty, a także raka prostaty.

  Co więcej, Punkt Pobrań, ul. Wałowa, Gdańsk realizuje wiele badań w pakietach, które są dedykowane różnym pacjentom. Warto zainteresować się kompleksowymi badaniami dla kobiet w ciąży, dla osób na diecie bezmięsnej czy chorych na cukrzycę lub podejrzewających u siebie niedoczynność, lub nadczynność tarczycy. Punkt Pobrań, Gdańsk świadczy wysokiej jakości usługi, a dzięki wykwalifikowanemu zespołowi fachowców, pacjenci otrzymują wyniki w maksymalnie krótkim czasie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą placówki! Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo tu badania dla siebie.