Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 2 (Drive&Go-Thru)

UWAGA! MOBILNY PUNKT POBRAŃ – Drive&Go-Thru (NAMIOT) znajduje się na parkingu przy Hali Widowiskowo-Sportowej, pomiędzy „Gdynia Arena” a „Centrum Riviera”.

Dane kontaktowe

 • Telefon: 798 764 620
 • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 12:00 - 16:30
 • UWAGA! Punkt mobilny przeznaczony wyłącznie do pobierania materiału (wymazów) na badania wykrywające obecność wirusa SARS-CoV-2.

  Wybrany Punkt Pobrań Diagnostyki jest tymczasowo niedostępny.

  Wybierz inny Punkt Pobrań Diagnostyki.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki — Gdynia ul. Kazimierza Górskiego 2 (Drive&Go-Thru)

  Mobilny Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Kazimierza Górskiego 2 w Gdyni oferuje klientom możliwość wykonania badań w kierunku SARS CoV-2. W punkcie pobrań Diagnostyki wykonasz szybki test antygenowy SARS CoV-2 (wymaz) oraz test metodą RT-PCR. Próbki materiału do testów pobierane są w sterylnych warunkach laboratoryjnych z zachowaniem najwyższych norm sanitarnych obowiązujących w czasie pandemii COVID-19. Czas oczekiwania na wynik różni się w zależności od rodzaju przeprowadzanego testu. Placówka jest otwarta w weekendy. Punkt Pobrań Gdynia oferuje:

  • SARS CoV-2 antygenowe szybkie testy (wymaz) Kazimierza Górskiego 2 Gdynia
  • SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz Kazimierza Górskiego 2 Gdynia
  • SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz (ze skierowaniem NFZ) Kazimierza Górskiego 2 Gdynia
  • Obiekt czynny w weekendy Kazimierza Górskiego 2 Gdynia

  SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Kazimierza Górskiego  2 w Gdyni pozwala na jakościowe oznaczenie przeciwciał anty-SARS-Cov-2. Wynik testu pozwala na wykrycie zakażenia w aktywnej fazie rozwoju wirusa. Testy wykonywane są ze skierowaniem NFZ oraz komercyjnie (bez skierowania). SARS CoV-2 antygenowe testy (wymaz) w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Kazimierza Górskiego  2 w Gdyni to szybki wynik już po kilkunastu minutach od pobrania materiały do wymazu. Wynik wydawany jest w języku polskim i angielskim.

  Punkt Pobrań Kazimierza Górskiego  Gdynia — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Kazimierza Górskiego 2 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:30. W godzinach 12:00 – 16:00 obsługiwani są Pacjenci NFZ. W sobotę i w niedzielę placówka jest czynna od 08:00 do 12:30. Pacjenci NFZ obsługiwani są w godzinach 08:00 – 12:00.  oraz w sobotę i niedzielę od 8:00 do 11:15 (obsługiwani pacjenci ze skierowaniem NFZ).

  W celu umówienia wykonania testu należy zgłosić się do placówki lub umówić termin telefonicznie lub mailowo:

  • Telefon: 798 764 620
  • Adres e-mail: boktrojmiasto@diag.pl
  • Adres: Kazimierza Górskiego 2 Gdynia

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Kazimierza Górskiego 2 Gdynia – jak dojechać?

  Mobilny Punkt Pobrań Drive&Go-Thru (NAMIOT) znajduje się na parkingu przy Hali Widowiskowo-Sportowej, pomiędzy „Gdynia Arena” a „Centrum Riviera”. W pobliżu placówki znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Punkt zapewnia klientom miejsca postojowe oraz możliwość skorzystania z ogólnodostępnych parkingów miejskich.