Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Kamieniec Ząbkowicki, ul. Nauczycielska 4a

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 573 977 068
 • Adres e-mail: bokWroclaw@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 08:30
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nauczycielska 4a Kamieniec Ząbkowicki

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Nauczycielska, Kamieniec Ząbkowicki to placówka, która zajmuje się pełnym zakresem badań diagnostycznych. Możesz wykonać tutaj badanie serologiczne na SARS CoV-2, a także test kasetkowy na SARS CoV-2.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nauczycielska 4a Kamieniec Ząbkowicki – godziny otwarcia i dojazd

  Punkt Pobrań (Kamieniec Ząbkowicki) jest czynny w godzinach od 7:00 do 8:30 od poniedziałku do piątku. Punkt Pobrań, ul. Nauczycielska, Kamieniec Ząbkowicki świadczy również wszystkie podstawowe badania, które są refundowane przez NFZ.

  Punkt Pobrań Diagnostyki wykonuje wszystkie standardowe badania. Możesz wykonać badanie moczu, kału, krwi, analizy lekarskie czy każdą niezbędną diagnostykę laboratoryjną. Istnieje także możliwość zrealizowania badań refundowanych przez NFZ, zleconych przez lekarza rodzinnego lub odpowiedniego specjalistę.

  Kamieniec Ząbkowicki oferuje w tym obszarze możliwość poruszania się za pomocą różnego rodzaju środków transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych. Jeśli podróżujesz samochodem to Punkt Pobrań Diagnostyki (ul. Nauczycielska, Kamieniec Ząbkowicki) posiada w okolicy kilka ogólnodostępnych parkingów, takich jak parking Zamkowy przy ul. Zamkowej oraz parking nieopodal ul. Kolejowej.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nauczycielska 4a Kamieniec Ząbkowicki – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań, ul. Nauczycielska, Kamieniec Ząbkowicki oferuje niezwykle różnorodny pakiet badań. Wśród nich do najpopularniejszych należą przesiewowe analizy, obejmujące między innymi:

  • badanie moczu – to pierwsze i jedne z ważniejszych analiz w kierunku wykrywania rozmaitych chorób nerek i układu moczowego, a także innych nieprawidłowości metabolicznych ze strony organizmu. Pozytywne wyniki mogą wskazywać na choroby wątroby lub cukrzycę,
  • pełne badanie krwi – przesiewowa morfologia krwi to jedno z najpopularniejszych badań wykonywanych w punktach pobrań. Co istotne, w trosce o komfort pacjentów obecnie czas oczekiwania na wyniki to około 1 dnia, co pozwala na szybką diagnozę. Badanie obejmuje jakościową oraz ilościową ocenę składu i morfologii krwi obwodowej. Ma ono zastosowanie profilaktyczne oraz diagnostyczne,
  • glukoza i inne badania dla osób cierpiących na cukrzycę typu I i typu II,
  • pomiar wskaźnika OB – popularne badanie przesiewowe, pozwalające na wykrywanie stanów zapalnych w organizmie, związanych ze zmianami stężenia białek we krwi.

  Serdecznie zapraszamy do naszej placówki w Kamieńcu Ząbkowickim. Jesteśmy przekonani, że każdy pacjent znajdzie u nas odpowiednie badanie dla siebie!