Punkt Pobrań Diagnostyki

Katowice, ul. Paderewskiego 32c (Drive&Go-Thru)

UWAGA! Punkt MOBILNY Drive&Go-Thru, znajduje się w NAMIOCIE ustawionym na parkingu przy Laboratorium Centralnym DIAGNOSTYKI.

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 362
  Infolinia Oddział Katowice czynna od pon.- pt. w godz. 7.30-15.00
 • Adres e-mail: bokSlask@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • PONIEDZIAŁKI, ŚRODY, PIĄTKI:
  Godz. 8.00-10.00 – POBRANIA WYŁĄCZNIE KOMERCYJNE
  Godz. 10:00 – 12:15 – OBSŁUGIWANI SĄ WYŁĄCZNIE PACJENCI ZE SKIEROWANIAMI Z NFZ
  WTORKI I CZWARTKI:
  Godz. 10:00 – 14.00– POBRANIA WYŁĄCZNIE KOMERCYJNE
  Godz. 14.00-15.00 -przerwa
  Godz. 15:00 – 17:15 – OBSŁUGIWANI SĄ WYŁĄCZNIE PACJENCI ZE SKIEROWANIAMI Z NFZ
  SOBOTY:
  Godz. 08:00 – 10:15 OBSŁUGIWANI SĄ WYŁĄCZNIE PACJENCI ZE SKIEROWANIAMI Z NFZ
  Godz. 10.15-11.00 – POBRANIA WYŁĄCZNIE KOMERCYJNE
  NIEDZIELE I ŚWIĘTA:
  Godz. 08:00 – 10:15 UWAGA! OBSŁUGIWANI SĄ WYŁĄCZNIE PACJENCI ZE SKIEROWANIAMI Z NFZ – W TYCH DNIACH NIE REALIZUJEMY POBRAŃ KOMERCYJNYCH!

 • UWAGA! Punkt mobilny przeznaczony wyłącznie do pobierania materiału na badanie wykrywające obecność wirusa SARS-CoV-2.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe