Punkt Pobrań Diagnostyki

Katowice, ul. Paderewskiego 32c (Drive&Go-Thru)

UWAGA! Punkt MOBILNY Drive&Go-Thru, znajduje się w NAMIOCIE ustawionym na parkingu przy Laboratorium Centralnym DIAGNOSTYKI.

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 362
  czynny w godz. 07:00 - 15:00
 • Adres e-mail: bokSlask@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • PONIEDZIAŁKI, ŚRODY, PIĄTKI:
  Godz. 8.00-10.00 – POBRANIA WYŁĄCZNIE KOMERCYJNE
  Godz. 10:00 – 12:15 – OBSŁUGIWANI SĄ WYŁĄCZNIE PACJENCI ZE SKIEROWANIAMI Z NFZ
  WTORKI I CZWARTKI:
  Godz. 10:00 – 14.00– POBRANIA WYŁĄCZNIE KOMERCYJNE
  Godz. 14.00-15.00 -przerwa
  Godz. 15:00 – 17:15 – OBSŁUGIWANI SĄ WYŁĄCZNIE PACJENCI ZE SKIEROWANIAMI Z NFZ
  SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA:
  Godz. 08:00 – 10:15 UWAGA! OBSŁUGIWANI SĄ WYŁĄCZNIE PACJENCI ZE SKIEROWANIAMI Z NFZ – W TYCH DNIACH NIE REALIZUJEMY POBRAŃ KOMERCYJNYCH!

 • UWAGA! Punkt mobilny przeznaczony wyłącznie do pobierania materiału na badanie wykrywające obecność wirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR.

  Badanie można zakupić on-line TUTAJPunkt realizuje wyłącznie vouchery zawierające to pojedyncze badanie, nie realizuje innych voucherów zakupionych w e-Sklepie.

   

  UWAGA!

  Przygotowanie pacjenta do badania:

  • Wymaz powinien być pobrany rano, na czczo, po przepłukaniu ust przegotowaną wodą lub po upływie około 3 godzin od ostatniego posiłku.
  • Przed pobraniem materiału nie należy: myć zębów, stosować płynów do płukania jamy ustnej, tabletek do ssania na gardło oraz gum do żucia.
  • Wymaz powinien być pobrany po zachowaniu co najmniej 2 godzinnego odstępu od zaaplikowania donosowych środków przeciwdrobnoustrojowych (kropli, maści, aerozoli).
  • Przed pobraniem materiału nie należy przepłukiwać ani wydmuchiwać nosa.
  • Przed pobraniem należy wyjąć ruchome protezy zębowe.

   

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: https://diag.pl/pacjent/kontakt/daneosobowe