Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Kielce, ul. Zagnańska 94/U2

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 695 890 142
 • Adres e-mail: bokkielce@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 11:00
 • sb.: 08:00 - 11:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zagnańska 94/U2 Kielce

  W Punkcie Pobrań, ul. Zagnańska, Kielce można wykonać badania serologiczne SARS CoV-2. Aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich pacjentów, placówka realizuje rozwiązania e-commerce, dzięki którym można umówić się na wizytę lub odebrać wyniki za pośrednictwem internetowego konta pacjenta.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zagnańska Kielce – godziny otwarcia

  Punkt Pobrań Kielce czynny jest również w soboty w godzinach 08:00-11:00. Od poniedziałku do piątku przyjmuje pacjentów w godzinach 07:00-19:00, a przerwa w pracy punktu pobrań odbywa się w godzinach 11:00-15:30.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zagnańska Kielce – jakie badania realizuje?

  Dostępne w placówce badania serologiczne SARS CoV-2 mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem. Warto zaznaczyć, że ich wykrycie nie potwierdza zakażenia koronawirusem, a także nie wyklucza jego obecności. Dodatni wynik wskazuje na przebyte niedawno zakażenie lub oznacza trwającą infekcję. W tym przypadku w organizmie pojawią się przeciwciała IgM.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Zagnańska, Kielce realizuje program „DIAGnozujemy-DBAMY”, który zakłada systematyczne badania na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2 dla pracowników, również tych powracających na miejsca pracy. Program skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw i organizacji, które rozważają powrót pracowników z trybu pracy zdalnej lub ich pracownicy pracują stacjonarnie, ale istnieje potrzeba zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscu pracy. Takie działania dotyczą zwłaszcza tych podmiotów, których pracownicy wykonują pracę w zamkniętych pomieszczeniach, a także w bliskim kontakcie ze sobą lub z klientami. Narażeni są tym samym na styczność z nosicielami koronawirusa. W Punkcie Pobrań, ul. Zagnańska, Kielce wyniki badań wykonywane w ramach programu, dostarczone są on-line z zachowaniem specjalnego protokołu bezpieczeństwa w ciągu ok. 24 godzin.

  Oprócz tego Punkt Pobrań Diagnostyki wykonuje wszystkie podstawowe badania, niezbędne do prawidłowej diagnostyki. Pacjenci mogą oddać do badania próbkę moczu, kału, krwi, aby uzyskać niezbędną analizę do opinii lekarskiej. Placówka realizuje także zlecenie refundowane przez NFZ, dzięki czemu w punkcie można wykonać badania bezpłatnie, jeśli posiada się odpowiednie skierowanie od lekarza rodzinnego lub specjalisty. Czas oczekiwania na wyniki wynosi ok. 24 h, dlatego pacjenci mogą szybko zapoznać się z analizą dostarczonej próbki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Punktu Pobrań Diagnostyki, ul. Zagnańska w Kielcach.