Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Nowy Sącz, ul. Śniadeckich 8 (punkt wymazowy)

Dane kontaktowe

 • Telefon: 18 442 03 04
 • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 17:00 - 19:00
 • Wybrany Punkt Pobrań Diagnostyki jest tymczasowo niedostępny.

  Wybierz inny Punkt Pobrań Diagnostyki.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Nowy Sącz Śniadeckich 8

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Śniadeckich 8 w Nowym Sączu oferuje kompleksowy pakiet badań serologicznych w kierunku SARS CoV-2, w tym test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG. Obiekt pobiera wymazy z gardła, nosa oraz gardzieli. W nowosądeckiej placówce możesz wykonać nieinwazyjne testy prenatalne NIPT oraz bezpłatnie skorzystać badań realizowanych  w ramach programu Profilaktyka 40 Plus. Punkt Pobrań Śniadeckich 8 jest placówką przyjazną dzieciom. Obiekt realizuje e-commerce, dzięki czemu pakiet badań możesz zamówić i kupić online. Do internetowych zakupów zachęcają liczne akcje promocyjne i zniżki. Punkt Pobrań Nowy Sącz oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Śniadeckich 8 Nowy Sącz
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Śniadeckich 8 Nowy Sącz
  • Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli Śniadeckich 8 Nowy Sącz
  • Nieinwazyjne testy prenatalne NIPT Śniadeckich 8 Nowy Sącz
  • Realizacja programu Profilaktyka 40 PLUS Śniadeckich 8 Nowy Sącz
  • Obiekt przyjazny dzieciom Śniadeckich 8 Nowy Sącz
  • Obiekt czynny w weekendy Śniadeckich 8 Nowy Sącz

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Śniadeckich 8 w Nowym Sączu wykonywane są na podstawie krwi żylnej oraz testu płytkowego.  Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Śniadeckich 8 w Nowym Sączu polega na jakościowym oznaczeniu obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Placówka pobiera także wymazy z nosa, gardła i nosodardzieli oraz wykonuje nieinwazyjne testy prenatalne NIPT. Program Profilaktyka 40 PLUS w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Śniadeckich 8 w Nowym Sączu to komplet bezpłatnych badań, w kierunku  najczęstszych problemów zdrowotnych występujących po 40 roku życia.

  Punkt Pobrań Śniadeckich Nowy Sącz – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Śniadeckich 8 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 –  17:00 Pobieranie materiałów odbywa się do godziny 16:00 (pn.- pt.) oraz do godziny 12:00 w sobotę. Godziny przyjęć w ramach programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą być inne. różnić. Na badania możesz umówić się:

  • Telefon: 18 442 03 04
  • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Śniadeckich 8 Nowy Sącz  – jak dojechać?

  Punkt Śniadeckich 8 znajduje się w centrum Nowego Sącza, w pobliżu Małopolskiego Dworca Autobusowego SA Nowy Sącz oraz Galerii Arkadia. Placówka oferuje klientom miejsca postojowe oraz możliwość skorzystania z  ogólnodostępnych parkingów.