Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Nowy Targ, ul. Sikorskiego 51 (punkt wymazowy)

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 361
  Infolinia Regionalna
 • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 11:30 - 14:00
 • Wybrany Punkt Pobrań Diagnostyki jest tymczasowo niedostępny.

  Wybierz inny Punkt Pobrań Diagnostyki.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Nowy Targ ul. Sikorskiego (punkt wymazowy)

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 51 w Nowy Targu zapewnia klientom dostęp do kompleksowych badań w kierunku SARS CoV-2 z możliwością wykonania testu antygenowego  SARS CoV-2 (wymaz) oraz testu metodą RT-PCR wymaz oraz szybkich testów antygenowych SARS CoV-2. Materiał do testu pobierany jest z zachowaniem najwyższych norm sanitarnych. Czas oczekiwania na wynik różni się w zależności od rodzaju wykonanego testu. Nowotarska placówka jest czynna od poniedziałku do piątku.  Punkt Pobrań Nowy Targ oferuje:

  • SARS CoV-2 metoda RT-PCR (wymaz) Sikorskiego 51 Nowy Targ
  • SARS CoV-2 antygenowe testy (wymaz) Sikorskiego 51 Nowy Targ
  • SARS CoV-2 antygenowe szybkie testy (wymaz) Sikorskiego 51 Nowy Targ
  • Obiekt czynny od poniedziałku do piątku Sikorskiego 51 Nowy Targ

  SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 51 w Nowy Targu polega na jakościowym oznaczeniu oznaczeniu obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Test pozwala wykryć zakażenie w aktywnej fazie. SARS CoV-2 antygenowe testy (wymaz) przy ulicy Sikorskiego 51 w Nowy Targu pozwalają szybko określić obecność wirusa i chętnie wykonywane są przez osoby podróżujące za granicę.  SARS CoV-2 antygenowe szybkie testy (wymaz) w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 51 w Nowy Targu to wiarygodny i pewny wynik już po kilkunastu minutach od pobrania wymazu. Do wyników tekstów wydawane są odpisy w języku polskim i angielskim.

  Punkt Pobrań Sikorskiego Nowy Targ – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Sikorskiego 51 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 11:30 – 14:00. Pobieranie materiału odbywa się w godzinach otwarcia placówki. Punkt pobrań jest czynny w weekendy. W celu umówienia wykonania testu należy zgłosić się do placówki lub umówić termin telefonicznie lub mailowo:

  • Telefon: 799 399 361 Infolinia Regionalna
  • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
  • Adres: Sikorskiego 51 Nowy Targ

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Sikorskiego 51 Nowy Targ  – jak dojechać?

  Punkt Sikorskiego 51 znajduje się w centrum Nowego Targu, w pobliżu Alei Tysiąclecia, będącej jedną z głównych ulic miasta. W pobliżu znajdują się liczne przystanki oraz dworzec busów, dzięki czemu z łatwością dojedziesz tu również z innych miejscowości w regionie Punkt Diagnostyki w Nowym Targu oferuje klientom dedykowane miejsca postojowe oraz dostęp do ogólnodostępnych parkingów miejskich.