Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Nowy Targ, ul. Sikorskiego 51

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 361
  Infolinia Regionalna
 • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 06:30 - 14:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 13:30
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Nowy Targ ul. Sikorskiego

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 51 w Nowym Targu zapewnia klientom dostęp do kompleksowych badań w kierunku SARS CoV-2 z możliwością wykonania badań serologicznych oraz testu kasetkowego SARS CoV-2 IgM IgG  na obecność przeciwciał. W placówce wykonasz także badania wrażliwe oraz pozostałe wymazy z gardła, nosa i nosogardzieli. Obiekt jest przyjazny dzieciom oraz realizuje e-commerce, dzięki czemu za badania zapłacisz online na stronie e-sklepu Diagnostyki. Nowotarska placówka jest czynna od poniedziałku do piątku.  Punkt Pobrań Nowy Targ oferuje:

  • SARS CoV-2 badania serologiczne Sikorskiego 51 Nowy Targ
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Sikorskiego 51 Nowy Targ
  • Badania wrażliwe Sikorskiego 51 Nowy Targ
  • Pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli Sikorskiego 51 Nowy Targ
  • Realizuje e-commerce Sikorskiego 51 Nowy Targ
  • Przyjazny dzieciom Sikorskiego 51 Nowy Targ
  • Obiekt czynny od poniedziałku do piątku Sikorskiego 51 Nowy Targ

  Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 51 w Nowym Targu obejmują badania krwi, kału oraz moczu. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 51 w Nowym Targu pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 51 w Nowym Targu wykonywane są z krwi żylnej. Materiał do badań pobierany jest z zachowaniem najwyższych norm sanitarnych.

  Punkt Pobrań Sikorskiego Nowy Targ – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Sikorskiego 51 wykonasz od poniedziałku do czwartku w godzinach 06:30 – 11:30 (pobieranie materiału do 11:00) oraz od 06:30 do 14:30 w piątek (pobieranie materiału do 13:30). Punkt pobrań jest nieczynny w weekendy. Termin badania można umówić na miejscu lub poprzez kontakt telefoniczny i mailowy.

  • Telefon: 799 399 361 Infolinia Regionalna
  • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
  • Adres: Sikorskiego 51 Nowy Targ

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Sikorskiego 51 Nowy Targ  – jak dojechać?

  Punkt Sikorskiego 51 znajduje się w centrum Nowego Targu, w pobliżu Alei Tysiąclecia, łączącej Nowy Targ z innymi miejscowościami w regionie. W pobliżu placówki znajdują się liczne przystanki oraz dworzec busów. Punkt Diagnostyki w Nowym Targu oferuje klientom dedykowane miejsca postojowe oraz dostęp do ogólnodostępnych parkingów miejskich. Dogodna lokalizacja oraz wysoka jakość obsługi zachęca do skorzystania z usług placówki.