Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 81

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 217
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 12:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski

  Dbanie o swoje zdrowie i zmniejszenie ryzyka powikłań ciężkich chorób często rozpoczyna się już na etapie profilaktyki. Z takim przesłaniem powstał nasz Punkt Pobrań Diagnostyki blisko Twojego miejsca zamieszkania. Realizujemy tu szereg badań, które zamówisz online. Możesz wybrać kontrolę wybranego parametru albo cały pakiet dostosowany do Twojego trybu życia czy schorzeń. Przy każdym badaniu znajdziesz informację o tym, czy potrzebujesz skierowania. W dodatku dowiesz się, jak się przygotować do wizyty. Dbając o samopoczucie i bezpieczeństwo naszych pacjentów, gwarantujemy miłą atmosferę oraz jak najlepsze warunki.

  Punkt Pobrań Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski – jakie badania realizuje?

  Jakie badania wykonujemy? To nie tylko krew i mocz, ale także parametry takie jak glukoza, lipidogram, próby wątrobowe, ferrytyna czy OB. Mamy także gotowe pakiety, które są dostosowane do konkretnego wieku czy płci. W ten sposób możesz kontrolnie zbadać się pod kątem odporności czy też tarczycy. Takie e-pakiety są dostępne online, dlatego możesz je zakupić dla kogoś bliskiego. Wręczony voucher warto zrealizować, wybierając jeden z punktów w całej Polsce.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski to miejsce, w którym realizujemy także badania w kierunku koronawirusa. Wykonujemy testy, które mają na celu zidentyfikować przeciwciała IgG i IgM specyficznych dla SARS-CoV-2. Poza tym w naszej ofercie znajdziesz testy kasetkowe, które możesz wykonać odwiedzając Punkt Pobrań Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski.

  Cała procedura zamawiania badań jest bardzo prosta, dlatego każdy bez problemu sobie z nią poradzi. Wystarczy wybrać pojedyncze parametry do zbadania lub konkretny pakiet. Kolejnym krokiem jest podanie danych oraz płatność elektroniczna. Jeśli wolisz, możesz też zapłacić na miejscu. To bardzo komfortowe rozwiązanie. Następnie warto sprawdzić, która placówka jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

  Punkt Pobrań Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski – godziny otwarcia i dojazd

  Punkt Pobrań Wrocławska 81 Ostrów Wielkopolski czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:00. Pobieranie materiału trwa do 12:00.

  Warto wspomnieć, że nie jest to jedyny punkt pobrań. Ostrów Wielkopolski to tylko jedno z miejsc na mapie. Nasze placówki znajdują się w całej Polsce. Na miejscu czeka na Ciebie miła i profesjonalna obsługa, która pobiera materiał do analizy w bezpiecznych warunkach. Wszystkie ważne informacje dotyczące wizyty znajdziesz na naszej stronie internetowej.