Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Suwałki, ul. Utrata 4c (punkt wymazowy)

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 85 651 11 16
 • Adres e-mail: bokElk@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • Pobrania wymazów w kierunku SARS-CoV-2 odbywają się w środy i piątki w godzinach pracy punktu standardowego.

 • Punkt wymazowy realizuje wymazy bakteriologiczne z gardła, nosa, nosogardzieli

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Utrata 4c Suwałki

  Punkt Pobrań, ul. Utrata, Suwałki realizuje badania zarówno na obecność SARS CoV-2, jak i badania wrażliwe, czy wymazy ginekologiczne dla kobiet. Dodatkowo wykonuje nieinwazyjne testy prenatalne NIPT. Placówka bierze udział w programie „Profilaktyka 40 PLUS”, pozwalającym na łatwiejszy dostęp do regularnych badań profilaktycznych, jak również realizuje badania e-commerce. Na terenie Punktu Pobrań Suwałki szczególnie dba się o utrzymanie atmosfery przyjaznej dzieciom, a dzięki chęci dopasowania do potrzeb pacjenta, placówka czynna jest również w weekendy.

  Punkt Pobrań ul. Utrata Suwałki – godziny otwarcia

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Utrata, Suwałki przyjmuje pacjentów w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 6:30-10:50 i w tych godzinach odbywa się również pobieranie materiału. Placówka czynna jest również we wtorki i w czwartki w godzinach 6:30-14:00. Do godzin 13:00 w te dni jest możliwe pobieranie materiału. Dodatkowo w soboty Punkt Pobrań Diagnostyki obsługuje pacjentów w godzinach 07:00-11:00, a pobieranie materiałów odbywa się od 07:00 do 11:00.

  Punkt Pobrań ul. Utrata Suwałki – jakie badania realizuje?

  Placówka przystąpiła do programu “Profilaktyka 40 PLUS”, dzięki któremu można szybciej wykryć wiele poważnych chorób już w początkowym stadium rozwoju, a tym samym uniknąć długotrwałego leczenia, które może nie przynosić odpowiednich skutków, jeśli diagnoza została postawiona zbyt późno.

  W ramach specjalnego programu Punkt Pobrań, ul. Utrata, Suwałki wykonuje następujące badania zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn:

  • morfologia krwi obwodowej ze wzorem odsetkowym i płytkami krwi,
  • stężenie cholesterolu całkowitego albo kontrolny profil lipidowy,
  • stężenie glukozy we krwi,
  • poziom kreatyniny we krwi,
  • ASPAT, ALAT, GGTP,
  • badanie ogólne moczu,
  • poziom kwasu moczowego we krwi,
  • krew utajona w kale.

  Ponadto zachęca się mężczyzn do wykonania badania PSA w kierunku wykrycia raka prostaty, który również jest objęty programem. Dla osób, które wykonują badania w ramach „Profilaktyki 40 PLUS”, placówka przygotowała zniżkę 25% na badania uzupełniające. Można wykonać je w tym samym dniu, w którym wykonujemy standardowe badania obejmujące program.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Utrata, Suwałki to miejsce, dla którego ważny jest ciągły rozwój, dlatego realizuje tryb e-commerce, pozwalający na wykonanie pewnych usług za pomocą Internetu. Dzięki temu pacjenci mogą odebrać wyniki za pośrednictwem systemu on-line, logując się na internetowe Konto Pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą placówki.