Punkt Pobrań Diagnostyki

Szczecin, ul. Szafera 3/5/7 (Drive&Go-Thru)

UWAGA! ZMIANA LOKALIZACJI !

Punkt Pobrań Drive&Go-Thru przy NETTO-ARENA zostaje przeniesiony do nowej lokalizacji:

Szczecin, ul. Wojska Polskiego 246 – TOR KOLARSKI
WJAZD OD ULICY JARZYŃSKIEGO

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 755
  Czynny w godzinach otwarcia punktu.
 • Adres e-mail: bokSzczecin@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • UWAGA!
  Punkt Pobrań NIECZYNNY DO ODWOŁANIA.

   

  W celu wykonania wymazu PCR w kierunku SARS-CoV-2, zapraszamy od poniedziałku do soboty w godz. 08:00-13:00, do naszego Punktu w Szczecinie przy ul. 3-go Maja 25/27 – wejście od ul. DRZYMAŁY.

 • UWAGA! Punkt mobilny przeznaczony wyłącznie do pobierania materiału na badanie wykrywające obecność wirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR.
  Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.
  UWAGA!
  Nie realizujemy skierowań z POZ i innych finansowanych przez NFZ!

  Wybrany Punkt Pobrań Diagnostyki jest tymczasowo niedostępny.

  Wybierz inny Punkt Pobrań Diagnostyki.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe