Punkt Pobrań Diagnostyki

Wrocław, ul. Ziębicka 34-38 (Drive&Go-Thru)

UWAGA! Punkt MOBILNY Drive&Go-Thru, znajduje się w NAMIOCIE ustawionym na terenie Pogotowia Ratunkowego.

Dane kontaktowe

 • Telefon: 71 714 97 20
  Numer telefonu do Działu Informacji na ul. Opolskiej we Wrocławiu.
 • Adres e-mail: bokWroclaw@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • poniedziałek – piątek:
  08:00 – 16:00 pacjenci NFZ (przerwa 11:30 – 12:00)
  16:30 – 19:00 pacjenci komercyjni
  sobota:
  8:00 – 12:00 pacjenci NFZ
  12:30 – 16:00 pacjenci komercyjni
  niedziela
  8:00 – 11:00 pacjenci NFZ
  11:30 – 14:00 pacjenci komercyjni

 • UWAGA! Punkt mobilny przeznaczony wyłącznie do pobierania materiału na badanie wykrywające obecność wirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR oraz testami antygenowymi.

   

  UWAGA!

  Przygotowanie pacjenta do badania:

  • Wymaz powinien być pobrany rano, na czczo, po przepłukaniu ust przegotowaną wodą lub po upływie około 3 godzin od ostatniego posiłku.
  • Przed pobraniem materiału nie należy: myć zębów, stosować płynów do płukania jamy ustnej, tabletek do ssania na gardło oraz gum do żucia.
  • Wymaz powinien być pobrany po zachowaniu co najmniej 2 godzinnego odstępu od zaaplikowania donosowych środków przeciwdrobnoustrojowych (kropli, maści, aerozoli).
  • Przed pobraniem materiału nie należy przepłukiwać ani wydmuchiwać nosa.
  • Przed pobraniem należy wyjąć ruchome protezy zębowe.

   

   

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe