Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Biłgoraj, ul. Partyzantów 3a

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Badania wrażliwe
Badania wrażliwe
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli
Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:30 - 15:00

Wtorek

07:30 - 15:00

Środa

07:30 - 15:00

Czwartek

07:30 - 15:00

Piątek

07:30 - 15:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 14:00

Wtorek

do 14:00

Środa

do 14:00

Czwartek

do 14:00

Piątek

do 14:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Biłgoraj, ul. Partyzantów 3a

Dane kontaktowe

Telefon:799 366 566


Adres e-mail:

bokLublin@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Partyzantów 3a Biłgoraj

Nie zapominaj o profilaktyce swojego zdrowia! Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki to miejsce, w którym wykonasz podstawowe i bardziej specjalistyczne badania diagnostyczne. Mamy do dyspozycji szeroki katalog, w którym znajdziesz poszczególne parametry do kontroli albo gotowe e-pakiety, które dopasujesz w zależności od potrzeb czy też wieku. Naszą misją jest zachęcanie pacjentów do wykonywania regularnych badań profilaktycznych. Tylko w ten sposób możesz zapewnić sobie spokój i bezpieczeństwo. Pamiętaj też, że im szybciej wykryta poważna choroba, tym mniejsze szanse na ciężkie ryzyko powikłań. Konsultuj na bieżąco swój stan zdrowia z lekarzem rodzinnym. Jeśli będziesz potrzebować skierowania na konkretne badania profilaktyczne, dostaniesz je właśnie od niego. Na naszej stronie internetowej znajdziesz też informację na temat tego, jak przygotować się do wizyty w placówce.

Punkt Pobrań Diagnostyki Partyzantów 3a Biłgoraj - jakie badania realizuje?

Wiesz, jakie konkretnie parametry chcesz skontrolować? Zapoznaj się z naszym katalogiem badań i złóż zamówienie online. Możesz za nie zapłacić zarówno internetowo, jak i bezpośrednio w placówce, odwiedzając Punkt Pobrań Diagnostyki Partyzantów 3a Biłgoraj. Wykonujemy tradycyjną morfologię krwi, badania moczu, kału czy też glukozy. Nasi pacjenci zgłaszają się do nas, aby skontrolować lipidogram, zrobić próby wątrobowe czy też zbadać poziom kreatyniny, wapnia czy żelaza. Większość z tych parametrów to podstawa w badaniach profilaktycznych. Kontrolujemy też takie parametry zdrowotne pacjentów, aby łatwiejsza była diagnoza oraz kontrola swojego organizmu.

Przyjmujemy pacjentów, którzy chcą skontrolować swoje zdrowie w kierunku cukrzycy, anemii, alergii czy też dietetyki. Wystarczy wybrać Punkt Pobrań Partyzantów 3a Biłgoraj. W naszej ofercie znajdują się także badania serologiczne, które polegają na identyfikacji przeciwciał IgG i IgM specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2. Badamy również reakcję odpornościową na antygeny wirusa SARS-CoV-2.

Do wyboru masz wiele pojedynczych badań, jak i gotowych e-pakietów. To także świetny pomysł na prezent dla swojego bliskiego. Nie musisz zastanawiać się, które dokładnie badania wykonać, wystarczy wybrać voucher. Następnie konieczna będzie wizyta. Nasz Punkt Pobrań Partyzantów 3a Biłgoraj to miejsce, w którym panuje miła atmosfera oraz bezpieczne warunki. To nie jest nasz jedyny punkt pobrań. Biłgoraj to kolejna lokalizacja na mapie Polski, w której działamy.