Filtry:

Punkt Pobrań Vitalabo
Bydgoszcz, ul. Nakielska 327

Badania podstawoweBadania podstawowe
Realizuje e-commerce

Dane kontaktowe

Telefon:

801 002 050
Infolinia

Lokalizacja

85-001 Bydgoszcz, ul. Nakielska 327

Punkt Pobrań Vitalabo – Bydgoszcz, ul. Nakielska 327

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 11:00

Wtorek

07:00 - 11:00

Środa

07:00 - 11:00

Czwartek

07:00 - 11:00

Piątek

07:00 - 11:00

Punkt Pobrań Vitalabo Nakielska 327 Bydgoszcz

Dbasz regularnie o swoje zdrowie? Zmieniasz nawyki żywieniowe, wprowadzasz aktywność fizyczną do swojego życia? Nie zapomnij też o regularnych badaniach. Punkt Pobrań Vitalabo Nakielska 327 Bydgoszcz, tak samo jak i każda nasza inna placówka, została stworzona z myślą o profilaktyce zdrowia. Niezależnie od tego, czy odczuwasz niepokojące symptomy, czy chcesz wyłącznie wykonać badania diagnostyczne dla własnego spokoju, odwiedź nasz punkt pobrań. Bydgoszcz to nie jest jedyne miasto, w którym znajdziesz naszą placówkę. Działamy na terenie całej Polski.

Punkt Pobrań Vitalabo Nakielska 327 Bydgoszcz - jakie badania realizuje?

W naszym katalogu badań online znajdziesz pojedyncze parametry do kontroli oraz gotowe e-pakiety. Zostały one skonstruowane przez lekarzy i diagnostów, aby nie zastanawiać się, co konkretnie wymaga profilaktyki. Dzięki temu możesz dopasować voucher do swoich potrzeb, a następnie odwiedzić Punkt Pobrań Vitalabo Nakielska 327 Bydgoszcz. Tego typu e-pakiety to także świetna forma prezentu dla kogoś bliskiego.

Przy każdym badaniu, które znajdziesz w naszym katalogu, jest także informacja o odpowiednim przygotowaniu przed wizytą w placówce. Niektóre z parametrów wymagają skierowania od lekarza prowadzącego. Wszystkie badania wybierzesz online, nie wychodząc z domu. Następnie złożysz zamówienie i opłacisz je online lub stacjonarnie, w zależności od potrzeb.

Nasi pacjenci mogą liczyć na klasyczną morfologię krwi oraz badania moczu, kału, glukozy, lipidogramu, kreatyniny, żelaza, wapnia całkowitego czy OB. Ponadto wykonujemy próby wątrobowe. Punkt Pobrań Nakielska 327 Bydgoszcz to także miejsce, w którym skontrolujesz swoje zdrowie w kierunku chorób przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych, tarczycy, trzustki czy nerek. Badamy także takie parametry, które mają związek z infekcjami różnego pochodzenia. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również testu kasetkowego na SARS CoV-2 IgM IgG. Wykonujemy również badania serologiczne, aby zidentyfikować przeciwciała specyficzne dla koronawirusa.

Punkt Pobrań Vitalabo Nakielska 327 Bydgoszcz - godziny otwarcia

W naszej placówce dbamy o zdrowie naszych pacjentów, a także ich komfort. Zapewniamy wysoką kulturę osobistą całego personelu. W dodatku dbamy o to, aby każdy, kto nas odwiedza, czuł się bezpiecznie. Punkt Pobrań Nakielska 327 Bydgoszcz jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 11:00. Wyniki możesz odebrać osobiście albo pobrać je z indywidualnego konta w naszym serwisie internetowym. Wszystko to w drodze o komfort i oszczędność czasu naszych pacjentów.