Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Chodzież, ul. Mickiewicza 15

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 14:30

Wtorek

07:00 - 14:30

Środa

07:00 - 14:30

Czwartek

07:00 - 14:30

Piątek

07:00 - 14:30


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 12:00

Wtorek

do 12:00

Środa

do 12:00

Czwartek

do 12:00

Piątek

do 12:00


Uwagi dotyczące dni roboczych: Odbiór wyników odbywa się w godz. 12:00 - 14:30.


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Chodzież, ul. Mickiewicza 15

Dane kontaktowe

Telefon:698 651 259


Telefon:67 282 26 21


Adres e-mail:

bokPoznan@diag.pl

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Mickiewicza 15 Chodzież

Czy dbasz o to, aby regularnie badać krew czy mocz? To niezwykle ważne, aby przynajmniej raz do roku oddawać materiały do analizy. Dzięki regularnej profilaktyce możesz sprawdzić, czy w Twoim organizmie nie zachodzą niepokojące zmiany, a jeśli pojawią się nieprawidłowości – szybko odwiedzić lekarza i otrzymać fachową diagnozę oraz pomoc.

Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież - godziny otwarcia

Jeśli jesteś mieszkańcem Chodzieży lub często odwiedzasz to miasto, odwiedź miejscowy Punkt Pobrań Diagnostyki, który mieści się na ulicy Mickiewicza 15, tuż obok ronda im. Jana Pawła II. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Materiały pobierane są w tych dniach do godziny 13:00, a po odbiór wyników możesz stawić się między 12:00 a 15:00. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Mickiewicza 15 Chodzież znajduje się w dogodnej lokalizacji, więc bez problemu dotrzesz do niego komunikacją zbiorową, jak i samochodem.

Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież - jakie badania realizuje?

Jakie badania realizuje Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież? Wykonasz tam m.in. badanie ogólne moczu, kału, morfologię krwi, próby wątrobowe. Sprawdzisz poziom glukozy, hormonów, witamin czy grupę krwi. Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież oferuje pakiety badań dla kobiet w ciąży, alergików, cukrzyków, osób z zaburzeniami płodności, czy zmagających się z chorobami tarczycy. W punkcie Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież wykonasz również badania, z których dowiesz się, czy Twoja wątroba, trzustka, czy nerki działają sprawnie, a nawet zbadasz się pod kątem chorób nowotworowych czy zrobisz testy na ojcostwo.

Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież wykonuje także testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG oraz badania serologiczne SARS CoV-2, które stwierdzają obecność lub brak przeciwciał po przebyciu choroby COVID-19. Na miejscu czeka na Ciebie doświadczona i wykwalifikowana kadra, która pomoże Ci dobrać odpowiedni pakiet badań oraz wyjaśni, w jaki sposób się do nich przygotować. Placówka została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a podczas pobierania materiału do analizy zadbamy o Twój komfort.

Co ciekawe, Punkt Pobrań Chodzież realizuje również zamówienia e-commerce. Przez Internet możesz wykupić setki badań, a voucher wykorzystać stacjonarnie w placówce. Badania możesz zakupić nie tylko dla siebie, ale także jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Równie wygodne i szybkie jest sprawdzanie wyników. Zrobisz to bez wychodzenia z domu – przez Internet – a wyniki możesz nawet skonsultować online z lekarzem. Odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Mickiewicza 15 Chodzież i zadbaj o siebie oraz najbliższych!