Filtry:

Punkt Pobrań Diagnostyki
Gostyń, ul. Starogostyńska 9

Badania podstawoweBadania podstawowe
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymazSARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 badania serologiczneSARS CoV-2 badania serologiczne

Dane kontaktowe

Telefon:

605 280 913

Telefon:

663 824 367

Adres e-mail:

Lokalizacja

63-800 Gostyń, ul. Starogostyńska 9

Punkt Pobrań Diagnostyki – Gostyń, ul. Starogostyńska 9

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:30 - 10:30

Wtorek

07:30 - 10:30

Środa

07:30 - 10:30

Czwartek

07:30 - 10:30

Piątek

07:30 - 10:30

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń

Regularne badanie krwi oraz moczu pozwala sprawdzić, w jakiej kondycji jest Twoje zdrowie, a także wykryć niektóre ze schorzeń we wczesnym etapie ich rozwoju. Pamiętając o profilaktyce, dbasz o swój organizm, dlatego Punkt Pobrań Diagnostyki warto odwiedzić przynajmniej raz do roku.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń - godziny otwarcia i dojazd

Mieszkasz lub pracujesz w Gostyniu? A może regularnie podróżujesz do tego miasta? Czeka tam na Ciebie Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 10:30, dlatego przed pracą czy szkołą zdążysz oddać materiał do analizy. Punkt mieści się w dogodnej lokalizacji, gdzie bez problemu dostaniesz się komunikacją, jak i samochodem. Jeśli zdecydujesz się na auto, w pobliżu bez problemu znajdziesz miejsca parkingowe.

Punkt Pobrań ul. Starogostyńska 9 Gostyń jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Placówka przyjmuje nie tylko dorosłych, ale także dzieci, u których należy regularnie wykonywać badania ogólne: morfologię, badanie moczu czy mierzyć poziomu glukozy, aby śledzić, czy wszelkie parametry są właściwe, a w organizmie malucha nie zachodzą niepokojące zmiany.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń - jakie badania realizuje?

A jakie badania dla dorosłych realizuje Punkt Pobrań Gostyń? Przede wszystkim podstawowe pakiety, takie jak badania moczu, które pozwala wykrywać m.in. choroby nerek czy zakażenia układu moczowo-płciowego, oraz krwi. Szczegółowy wykaz poznasz osobiście w placówce, przez telefon (numer do Punktu Pobrań na ulicy Starogostyńskiej 9 w Gostyniu to 605 280 913) lub e-mailowo (bokPoznan@diag.pl). Możesz zdecydować się na pakiety dedykowane cukrzykom, alergikom, kobietom w ciąży, seniorom czy osobom z chorobami tarczycy – wykonasz je bez skierowania od lekarza.

Jeśli nie wiesz, na jaki rodzaj badań się zdecydować, odwiedź Punkt Pobrań ul. Starogostyńska 9 Gostyń, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni oraz wykwalifikowani pracownicy. Odpowiedzą na Twoje pytania, wyjaśnią, w jaki sposób przygotować się do badań oraz zadbają o Twój komfort podczas pobierania materiału do analizy. W Punkcie możesz także wyrobić Kartę Stałego Klienta, aby móc korzystać z atrakcyjnych zniżek na badania.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń to jeden z wielu adresów placówek Diagnostyka w tym mieście. Sprawdź pozostałe lokalizacje i odwiedź ośrodek, by pod okiem profesjonalistów, szybko i w komfortowych warunkach wykonać odpowiednie badania. Zadbaj o swoje zdrowie oraz zdrowie Twoich najbliższych!