Punkty Pobrań w Warszawa

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi firmy Diagnostyka, a także naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Laboratorium medyczne w Warszawie

Szukasz miejsca, w którym wykonasz podstawowe badania oraz zaawansowane pakiety diagnostyczne? Diagnostyka w Warszawie oferuje największy wybór badań oraz pakietów badań laboratoryjnych w Polsce, a nasi stali klienci mają dostęp do licznych rabatów oraz wygodnego systemu odbierania wyników badań przez internet. Na tej stronie znajdziesz informacje na temat wszystkich placówek i wybierzesz dogodne laboratorium medyczne w Warszawie.

Profilaktyka 40 PLUS w Warszawie

Laboratoria medyczne Diagnostyka w Warszawie wykonują badania profilaktyczne w ramach programu Profilaktyka PLUS kobietom i mężczyznom po 40. roku życia. Profilaktyka 40 PLUS pomaga w budowaniu świadomości zdrowotnej oraz przeciwdziałaniu chorobom. Badania przeprowadzane w projekcie pozwalają na wczesne wykrycie schorzeń. Profilaktyka 40 PLUS zakłada pakiety badań dla kobiet, dla mężczyzn oraz pakiety wspólne. Skontaktuj się z wybraną placówką, by poznać szczegóły i przygotować się do badań w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS w Warszawie.

Badania krwi w Warszawie

Zastanawiasz się, gdzie możesz wykonać badania krwi w Warszawie? Warto zdecydować się na jedną z placówek firmy Diagnostyka. W naszych laboratoriach medycznych liczne badania krwi dostępne są bez skierowania lekarskiego. Na miejscu liczyć możesz na pomoc profesjonalnej obsługi, która nie tylko pobierze krew, ale także doradzi i odpowie na wszelkie pytania. Tutaj przeczytasz o tym jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Warszawie

Interesują Cię badania kału w Warszawie? Tego typu badania wykorzystywane są między innymi w diagnostyce wielu chorób układu pokarmowego. Można je wykonać w wielu z naszych punktów. Skontaktuj się z jedną z naszych placówek w Warszawie, by omówić szczegóły i umówić termin badania. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Warszawie

Szukasz możliwości wykonania badania moczu w Warszawie? Skorzystaj z oferty Diagnostyki i wybierz jedną z licznych placówek w tym mieście. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na tej stronie internetowej. Wystarczy, że skontaktujesz się z wybraną placówką w Warszawie i ustalisz niezbędne szczegóły. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszego personelu. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Warszawie

W oddziałach Diagnostyki w Warszawie możesz wykonać też różnego rodzaju badania genetyczne. Laboratorium medyczne Diagnostyka oferuje zarówno pojedyncze badania, jak i pakiety badań genetycznych, takie jak badania dotyczące układu pokarmowego. Skontaktuj się z wybraną placówką, poznaj szczegóły i wykonaj badania genetyczne w Warszawie.