Punkty Pobrań w Warszawa

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi firmy Diagnostyka, a także naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Testy na koronawirusa w Warszawie

Szukasz laboratorium w Warszawie, w którym zrobisz testy na koronawirusa? Skorzystaj z oferty Diagnostyki! W Warszawie przeprowadzamy 3 rodzaje badań na koronawirusa. Wśród nich znajdują się zarówno testy serologiczne, określające występowanie przeciwciał anty-SARS-COV-2, jak i test molekularny, wykonywany metodą RT-PCR, który stwierdza obecność materiału genetycznego koronawirusa. W przypadku tego badania wymaz pobierany jest z gardła lub nosogardzieli pacjenta. Dowiedz się, gdzie wykonasz takie badanie na koronawirusa w Warszawie.

Badania krwi w Warszawie

Szukasz miejsca w Warszawie, w którym wykonasz badania krwi? Wybór jest spory ale warto zdecydować się na jedną z placówek firmy Diagnostyka. Oferujemy największy wybór badań laboratoryjnych, w tym krwi, w Polsce a nasi stali klienci mają dostęp do licznych rabatów oraz wygodnego systemu odbierania wyników badań przez internet. Na tej stronie znajdziesz informacje na temat wszystkich placówek naszej firmy w Warszawie, w których można wykonać badania krwi. Wiele z nich dostępnych jest bez skierowania lekarskiego. Na miejscu liczyć możesz na pomoc profesjonalnej obsługi, która nie tylko pobierze krew, ale także doradzi i odpowie na wszelkie pytania.

Badania kału w Warszawie

Interesują Cię badania kału w Warszawie? Tego typu badania wykorzystywane są między innymi w diagnostyce wielu chorób układu pokarmowego. Można je wykonać w wielu z naszych placówek. Skontaktuj się z jedną z wielu naszych placówek w Warszawie, by omówić szczegóły i umówić termin badania.

Badania moczu w Warszawie

Szukasz możliwości wykonania badania moczu w Warszawie? Skorzystaj z oferty Diagnostyki i wybierz jedną z licznych placówek w tym mieście. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na tej stronie internetowej. Wystarczy, że skontaktujesz się z wybraną placówką w Warszawie i ustalisz niezbędne szczegóły. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszego personelu.

Badania genetyczne w Warszawie

W każdym z oddziałów firmy Diagnostyka w Warszawie możesz wykonać też różnego rodzaju badania genetyczne. Skontaktuj się z wybraną placówką i poznaj szczegóły naszej oferty.