Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Nowe Miasto Lubawskie, ul. Targowa 28

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:30 - 10:00

Wtorek

07:30 - 10:00

Środa

07:30 - 10:00

Czwartek

07:30 - 10:00

Piątek

07:30 - 10:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 10:00

Wtorek

do 10:00

Środa

do 10:00

Czwartek

do 10:00

Piątek

do 10:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Nowe Miasto Lubawskie, ul. Targowa 28

Dane kontaktowe

Telefon:734 445 396


Adres e-mail:

bok.ilawa@diag.pl

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Targowa 28 Nowe Miasto Lubawskie

Punkt Pobrań, ul. Targowa, Nowe Miasto Lubawskie wykonuje testy kasetkowe oraz badania serologiczne na obecność SARS CoV-2 IgM IgG. Dzięki chęci odpowiedzenia na wszystkie potrzeby pacjentów realizuje również usług e-commerce oraz jest przyjazna najmłodszym.

Punkt Pobrań ul. Targowa Nowe Miasto Lubawskie - godziny otwarcia

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-10:30, a pobranie materiałów odbywa się do godziny 10:00 w dni robocze. Oprócz odpłatnych badań dodatkowych Punkt Pobrań Diagnostyki wykonuje badania ze skierowaniem lekarskim takie jak badanie krwi, moczu czy kału w Nowych Miastach Lubawskich refundowane przez NFZ.

Punkt Pobrań ul. Targowa Nowe Miasto Lubawskie - jakie badania realizuje?

Dzięki szerokiej ofercie Punkt Pobrań ul. Targowa, Nowe Miasto Lubawskie przystąpił do Programu DIAGnozujemy-DBAMY, który zawiera systematyczne badania na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2 dla pracowników i jest skierowany do wszystkich przedsiębiorstw oraz organizacji, które chciałyby rozpocząć procedurę powrotu pracowników z trybu pracy zdalnej. Z Programu mogą też skorzystać pracownicy, którzy pracują stacjonarnie w biurze, ale istnieje potrzeba zapewniania bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscu pracy. Dotyczy to zwłaszcza tych podmiotów, których pracownicy wykonują obowiązki w zamkniętych pomieszczeniach, w bliskim kontakcie ze sobą lub z klientami, co sprawia, że są narażenia na styczność z nosicielami koronawirusa.

W ramach Programu DIAGnozujemy-DBAMY Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Targowa, Nowe Miasto Lubawskie pacjenci mogą skorzystać z jednego badania, które zawiera dwa kroki do diagnozy. Badanie rozpoczyna się od pobrania krwi żylnej. Można je przeprowadzić w jednym z kilkuset punktów pobrań diagnostyki lub, w przypadku dużych przedsiębiorstw, zorganizować pobranie w siedzibach firm. Po pobraniu krwi pracownika próbka trafia w do diagnostów laboratoryjnych, którzy poddają je profesjonalnej analizie.

Punkt Pobrań Nowe Miasto Lubawskie realizuje test kasetkowy SARS CoV 2-IgG, czyli immunochromatograficzny test do szybkiego, jakościowego i zróżnicowanego wykrywania przeciwciał IgG i IgM na koronawirusach. Wyniki uzyskiwane są z pełnej próbki krwi, osocza i surowicy. Warto wiedzieć, że taki test zapewnia wstępny wynik, więc nie diagnozuje ostatecznie obecności koronawirusa. Dodatkowo Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Targowa, Nowe Miasto Lubawskie zapewnia badania serologiczne pod kątem  SARS CoV-2 mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, wykształcone po kontakcie z wirusem. Dodatni wynik testu może świadczyć o przebytym niedawno zakażeniu wirusem SARS CoV-2 lub oznaczać trwającą infekcję, w tym przypadku w organizmie pojawią się przeciwciała IgM.