Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Rzeszów, ul. Krakowska 16

W trybie standardowym pacjenci przyjmowani są w punkcie znajdującym się na parterze budynku.
W trybie dyżurowym pacjenci przyjmowani są na I piętrze budynku (punkt przy laboratorium).

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 360
  Infolinia Centralna
 • Adres e-mail: bokRzeszow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • Punkt dostępny 24h przez 7 dni w tygodniu:

   

  pn.-pt. 06:00-19:00-tryb standardowy, w pozostałych godzinach tryb dyżurowy,
  Wymazy SARS CoV-2 metodą RT-PCR pobierane są od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 – 12:00.

   

  sb. 06:00-14:00-tryb standardowy, w pozostałych godzinach tryb dyżurowy,

   

  nd. 07:00-13:00–tryb standardowy, w pozostałych godzinach tryb dyżurowy;

   

   

   

  Uwaga!
  W trybie dyżurowym w pierwszej kolejności wykonywane są badania CITO dla szpitala, co może się wiązać z koniecznością dłuższego oczekiwania na pobranie w punkcie pobrań.

   

  Za utrudnienia przepraszamy.

 • Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.

   

  Wymazy SARS CoV-2 metodą RT-PCR pobierane są od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 – 12:00.

   

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Krakowska 16 Rzeszów

  Placówka w Rzeszowie znajduje się w dzielnicy Baranówka, na terenie Szpital MSWiA. Największą zaletą jest to, że w placówce pracuje wykwalifikowany personel medyczny, który doskonale wie, w jaki sposób przeprowadzić badanie. Dzięki temu masz pewność, że znajdujesz się w dobrych rękach. Pracownicy placówki wytłumaczą Ci wszystko, po to, żeby zaoszczędzić Ci zbędnego stresu.

  Punkt Pobrań Krakowska 16 Rzeszów – godziny otwarcia

  Placówka jest czynna 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-19.00 działa w trybie standardowym, to znaczy, że pacjenci są przyjmowani w punkcie na parterze budynku. Tak samo w soboty od 6.00 do 14.00 i w niedziele od 7.00 do 13.00. W pozostałych godzinach Punkt Pobrań Diagnostyki działa w trybie dyżurowym i wtedy pacjenci są przyjmowani na 1. piętrze budynku przy laboratorium.

  Punkt Pobrań Krakowska 16 Rzeszów – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Krakowska 16 Rzeszów realizuje badanie, które zostały wcześniej wykupione w Internecie. To wygodny sposób na to, żeby już wcześniej zapisać się na wizytę, zrobisz to w swoim domu, bez stania w kolejce do rejestracji.

  W placówce wykonasz SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy. To badanie, które wykonuje się metodą immmunochromatograficzną, pozwala ona na wykrycie przeciwciał klasy IgM oraz IgG. Na tej podstawie możliwe jest określenie fazy zakażenia i w zależności od wyniku, skierowanie na dalsze badania np. test PCR. Punkt Pobrań Krakowska 16 Rzeszów wykonuje te badania z krwi pobranej z żyły i z palca.

  W rzeszowskim oddziale możliwe jest także wykonanie testów serologicznych na SARS CoV-2. Pozwalają one określić ilość przeciwciał, jednak ich wynik nie może być zakwalifikowany do rozpoznania COVID 19. Dlatego nie należy brać pod uwagę wyniku ujemnego, jako informującego o braku zakażenia.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Krakowska 16 Rzeszów realizuje także badania pod kątem alergologicznym. Dzięki temu, szybko i w pełni bezpiecznym sposób dowiesz się, czy nie jesteś uczulony na dany składnik. Możesz wykonać diagnostykę pod kątem np. tolerancji laktozy, sierści kota lub naskórka psa.

  Wczesna diagnostyka różnych chorób może też się odbyć dzięki badaniu moczu, które również wykonasz w tej placówce. Wystarczy tylko, że wykupisz je online i odwiedzisz Punkt Pobrań. Rzeszów to nie jedyne miasto, które możesz wybrać. Jeśli mieszkasz w innym mieście to możesz zdecydować się na diagnostykę blisko Twojego domu. To wygodny sposób na to, żeby przekonać się o stanie swojego zdrowia, bez potrzeby podróżowania do innego miasta. Pełną listę naszym placówek znajdziesz na stronie internetowej.